Romea: Rom hajlováním reaguje na rasismus, běloch hajlováním projevuje nenávist

Podle toho, jak Romea.cz vydává své články, je zřejmé, jak se tendenčně zastává Romů, ať udělají cokoliv. Jejich tvrzení pak považuje za nesmrtelný fakt.

V tomto článku informuje server Romea.cz o tom, jak Romové hajlují v jedné hospodě. Ihned v nadpise je napsáno, že zareagovali na rasistické urážky hosta. V článku nejsou zmíněny detaily. Romové byli agresivní, volali po Hitlerovi a křičeli nacistická hesla. Uklidnili se až po výzvě přivolané policie.

Naproti tomu v jiném článku Romea jasně odsuzuje hajlování na koncertu Ortel. Poukazuje na to, že Ortel je jasně xenofobní a naznačuje, že Ortel nese za chování neonacistických fanoušků přímou odpovědnost. A také upozorňuje na to, že serveru bylo vyhrožováno vypálením. V tomto okamžiku je tu další zádrhel.

Čtěte také: Romea.cz tvrdí, že je o Romech. Téměř polovina článků se však Romů vůbec netýká

Při pietě po smrti agresivního Roma v pizzerii v Žatci Romea přímo natočila záběry, kde Romové agresivně nadávají policii a vyhrožují vypálením podniku. Romea sporné záběry vystřihla. Psali jsme zde. Romea si pak v jiném článku stěžuje, že policie zatkla dva Romy. Jeden z nich přitom byl nejhlasitějším z agresorů při pietě, druhý pak vyhrožoval obsluze pizzerie tím, že “ho zastřelí před zraky rodiny.” Psali jsme zde.

Čtěte také: Pravda o zločinnosti Romů? Zapomeňte. Česká média mají již léta náhubkový zákon

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.