Archiv autora: admin

Rasismus proti bělochům v Jižní Africe. Náckovská propaganda, tvrdí editor HateFree Culture

(poznámka: Následující článek je delší, ale velmi důležitý. Udělejte si, prosím čas a článek sdílejte dále.)

“Tvrzení o brutálních černých rasistech, co Jižní Africe vraždí bílé farmáře a páchají genocidů bílých, je asi nejúspěšnější náckovskou manipulací v ČR,” píše Miroslav Libicher, mimo jiné autor článku Proč se nebát Šáriy na HateFree.cz.

Na Facebooku navíc tvrdí, že mnoho obětí tohoto násilí byli černoši. Mezinárodně nasbíraná data ukazují, že mezi lety 1990 a 2012 proběhlo 1 544 organizovaných vražedných úderů na místní farmáře. Z těchto vražd vzešlo 208 obětí tmavé pleti. To k té “spoustě”, na kterou Libicher poukazuje.

Tyhle vraždy se konaly napříč republikou za také vlády Nelsona Mandely (1991-1997), jenž v roce 1993 dostal Nobelovu cenu míru, na což jsme si zvykli. Nespravedlivá udělování cen za mír například pro Obamu ještě před tím, než vůbec něco dokázal, pro EU za “sjednocování národů” (tedy za vytváření úřednického superstátu) či Nobelovku za mír pro Arafata, jsou proslulá.

“Kontroverzní píseň” proti bělochům je kapela Orlík naopak

Na co si nezvykneme? Například na zpívání rasistické protibělošské písně z pohřbu Mandely, kterou zpíval současný prezident Jacob Zuma. Text níže:

My, černý národ,
naříkáme pro naši zem.
Naší zem, které se zmocnili bílí.

Ref.:

Říkáme, nechť opustí naši zem x3

Děti v Africe smutní,
smutní pro jejich zemi.
Jejich zemi, které se zmocnili bílí

Všimněte si, že pod videem lidé říkají, že to není nic “kontroverzního”, protože běloši obsadili jejich zem a černoši si jí jen chtějí vzít zpět, že je to přirozené. Představte si, kdyby například nějaký státník zpíval například Bílého jezdce od Orlíku, protože dává najevo, že se bojí o svojí bílou evropskou zemi, kterou obsazují cizinci z muslimských zemí a Afriky. Byl by terčem mediálního hurikánu.

Navíc to bohužel není nejhorší, co Zuma kdy projevil rasistického. V roce 2012 vyzýval k střílení samopaly do “boerů”. Je to nizozemské slovo pro sedláka, v Jižní Africe jej používají jako hanlivý přívlastek pro ty “ošklivé bílé Holanďany” kteří zabrali jejich zemi. Zuma tak vyzval ke střílení do bělochů. Video zde s angl. titulky:

Zuma je prezidentem JAR od roku 2009. Kolik lidí se motivovalo přímo jeho výzvami k vraždění bělochů, nikdy nezjistíme. Multikulturalisté se v tomto případě velmi úspěšně brání oficiálními statistikami o vyšetřovaných vraždách bělochů v zemi. Vraždami, které nejsou vyšetřovány, se humanitární organizace nezabývají. Rodina v následujícím dokumentu do statistiky možná ani nebyla započítána:

 

Když běloch získá status uprchlíka, je to rasismus, znělo z JAR

V roce 2009 se rozpoutala debata nad Brandonem Huntleym, který v dobnu 2008 požádal o azyl v Kanadě. Tvrdil, že se nemůže do Jihoafrické republiky vrátit, protože se bojí o svůj život. Ukázal jizvy po zraněních nožem a řekl, že jej několikrát napadli černoši jen proto, že je běloch. Vláda JAR to označila za lež a Kanadu nazvala rasisty. Toť k tomu umírněnému přístupu černošské vlády k bělochům v zemi.

Navíc poté, co černoši začali v sedmdesátých letech vyhánět bílé spoluobčany například na základě rasistických kvót, kdy dostávali přednost i nekvalifikovaní černoši jen proto, aby firma zaměstnala jejich daný podíl, se rapidně zhoršila ekonomická situace země a raketově vzrostla zločinnost. Od roku 1995 proběhlo v zemi na  320 000 násilných úmrtí a průměrné dožití kleslo na 45 let.

Strmý nárůst vražd v souvislosti s Mandelou

Statistiky vražd v JAR

Na grafice vidíte 4 červené šipky, které znázorňují 4 historické události v Jihoafrické republice.

  1. 1982: Otevření hranic JAR
  2. 1987: První vrchol vražedné statistiky (následně pokles)
  3. 1990: Mandela se dostává na veřejnost, hlasitě mluví, motivuje černochy, aby se bránili zlým bělochům (vidíte slušný nárůst)
  4. 1994: Mandela se stává prezidentem, nárůst zde je skokový

Běloši platí daně třikrát více, je jich v zemi desetina

Podle Týden.cz v zemi žije 50 milionů lidí, daně platí jen 10% z nich. 3,9 milionů z pěti milionů platičů daní jsou běloši. Odkazovaný článek je též zajímavý a je dobré, že se občas něco takového dostane na povrch. Například předseda vládnoucí strany ANC Julius Malema zpívá píseň o vraždění bělochů celkem pravidelně. Je toho plný YouTube. Multikulturalisty to však nezajímá.

Jestli si multikulturalisté myslí, že Jihoafrická republika od etnické čistky bělochů funguje jak má, žijí ve smutném omylu. Země se řítí do vážné krize. Běloši však Jihoafričany nechají na holičkách, a to zcela pochopitelně. Kdo by se vracel tam, kde ho chtějí zabít, protože má určitou barvu pleti…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

 

 

Podřízení německé kancléřky vůči Turecku. Pojem “islamistický teror” uráží muslimy

S malinkou německou vlaječkou a obklopena dvěma velkými tureckými usedla Angela Merkelová s Erdoganem před kamery a fotoaparáty, aby shrnuli, čeho dosáhli během společné debaty.

Prezident Turecka Erdogan mimo jiné řekl: “Pojem islamistický terorismus vážně uráží muslimy.” Merkelová řekla, že s tureckou hlavou státu probrala ekonomická a bilaterální témata.

“Také jsme se dostali k tomu, jak bojovat proti islamistickému terorismu, proti všem druhům terorismu, včetně Kurdské strany pracujících,” řekla.

“Víte, pojem islamistický terorismus vážně uráží muslimy. Není správné to tak říkat, protože islám a teror nejdou spolu dohromady. Islám je mír a když užijeme slovo terorismus, uráží to věřící. Takže, prosím, nepoužívejte tento termín,” odvětil Merkelové Erdogan.

Merkelová na konci konference označila terorismus za “strašný terorismus.”

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

Wildersova antiislámská reklama nebyla spuštěna, přesto má v Nizozemí obrovský ohlas

Geert Wilders se chystá na volební kampaň. V jejím rámci zveřejnil návrh reklamy, kterou plánuje vylepit na prostředky místní MHD v Rotterdamu. Ještě před spuštěním kampaně si však návrhu všimla média a reklama tak bez investice obletěla prakticky celé Nizozemí.

Fotografie dlouhodobého kritika islámu Wilderse a velkoformátový nápis “STOP ISLAM“, tak by měla vypadat reklama před volbami. Spustit jí však nejspíše ani nebude potřeba. Reklamní obrázky totiž obletěly všechna nizozemská média, která návrh kritizovala.

Geert Wilders svůj návrh zveřejnil na svém Twitteru. S komentářem: “doufám, že brzy vyjedou na koleje” vzbudil velký ohlas. Média zalarmovala MHD, která se od obrázků jasně distancovala a nespuštěnou reklamu tak Wilders dostal na obrazovky a noviny každého velkého média v zemi.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

Antifa připomíná německý fašismus 30. let. Levice proti ní nezakročuje, jak má

Antifa, která má v popisku boj proti fašismu, stále častěji užívá násilných, výhrůžných a jiných ilegálních metod k dosažení svého cíle. Ve skupinách o několika stovkách lidí jsou ochotní přepadnout školu za účelem přerušení přednášky jakéhokoliv kritika.

Naposledy se tak stalo v USA, na škole v Berkeley, kde Antifa zranila šest lidí kvůli tomu, že si dovolili podporovat přednášku Mila Yinnapoulose. Na místě Antifa nechala velké škody. Stejně tak Antifa napadla přednášku člena AfD, na Magdeburské univerzitě pomocí transparentů a křiku přerušili jeho přednášku a samou radostí zranili jednoho člověka. Při protestech užívali pyrotechniku a výhrůžky smrtí “náckům”.

Jak jsme psali, Antifa se neštítí ani vraždy, ani osobně cílených útoků, které by od jakéhokoliv hlasitého projevu názoru odradily kde koho. Psali jsme tak ve velkém článku zde:

Fašista musí zemřít: Antifa po Evropě plení a vraždí

Když někdo použije jemnější formu jejich vyjádření, též může čekat výhrůžky. Německé Generace identity, brána jako ultrapravicová, blokovala několik hodin centrálu CDU. Antifa jim na Twitteru otevřeně vyhrožovala “máme vaše fotky, budete litovat,” psali členové levicových extremistů.

Naprostého nechutného vrcholu však Antifa dosáhla nedávno. V prosinci loňského roku narušila pietu za dívku, kterou znásilnil zavraždil Afghánec. Klidné připomenutí jejího života narušili aktivisté hesly “Refugees, welcome” a fyzicky ohrožovali účastníky piety, kteří navíc byli ve vysoké početní nevýhodě. Aby mohli bezpečně odejít, musela jim policie utvořit koridor.

Takže žádný názor, žádné připomínání, žádné projevy. To chce Antifa. Zastrašuje všechny, nenechá je promluvit a samotní extremisté nejsou zvědaví na jakékoliv argumenty. Jste pro ně nácek a tím pádem “podčlověk”, kterého mohou klidně zmlátit. Zákaz projevu jiného názoru pod hrozbou násilí jsme řešili zde, v článku o fašismu. Antifa kritéria pro označení za fašistickou splňuje na 100%.

Jak může takové uskupení fungovat ve vyspělém Západě 21. století? Jedná se samozřejmě o tichou podporu levice. V USA i v Německu měla či má levice pod křídly vládu oné země. Za jejich vlády agresivita, celková aktivita a viditelnost těchto nebezpečných lidí nabírá na síle. Podle Mariana Kechlibara, který dlouhodobě politiku v Německu sleduje, policie identitu agresorů zná. V jiných situacích by mohla policie takovou skupinu kdykoliv rozprášit, ale zřejmě existují příkazy shora, aby k tomu nedošlo.

Antifa je tedy nenápadný prostředek střední levice, který používá fašismu k umlčení opozice.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

POTVRZENO: Rom v Žatci zemřel následkem selhání organismu

Česká televize informovala o ukončení vyšetřování případu úmrtí Roma v žatecké pizzerii, ke kterému došlo v říjnu loňského roku. Podle ČT kriminalisté nenašli stopy cizího zavinění, muž podle výsledků vyšetřování zemřel na selhání organismu. Pozůstalí nejsou podle televize se závěry vyšetřování spokojeni, píše Týdeník policie.

Podle svědků Rom dorazil do pizzerie, kde se choval agresivně a napadal hosty i obsluhu. Lidé v pizzerii se začali agresorovi bránit a na místo následně dorazili i strážníci, kteří agresora zpacifikovali. Ten po chvíli ztratil vědomí a následně zemřel.

Smrt Roma přinesla do okolí napětí. Romové na pietě zemřelého křičeli rasistická hesla. Jeden z nich byl kvůli tomu odsouzen na 8 měsíců. Další Rom vyhrožoval obsluze pizzerie a byl též soudem odsouzen. Psali jsme zde. Romea následně vyvolávala další napětí, když pochybnými články neustále závěry policie zpochybňovala.