Před univerzitou Berkeley řádila Antifa, vadila jí přednáška Milo Yiannopoulose

Až v předčasné zrušení přednášky se zvrátila násilná demonstrace a napadání příznivců Milo Yiannopoulose, původem britského autora Brebart news, gaye a Žida, který kritizuje multikulturalismus, feminismus, islám a je příznivcem i amerického prezidenta Donalda Trumpa.

Násilníci napadli několik lidí, způsobili na majetku kalifornské školy hmotné škody a zasloužili se o zrušení plánované přednášky. Nekorektního humoristu, kterého levice nenávidí, vypudili z části studenti samotné školy Berkley, která se ironicky před padesáti lety výrazně podílela na studentském spolku za svobodu slova a projevu. Yiannopoulose musela odvést policie. Násilí skončilo šesti zraněnými.
_____________________________________________________

Není to první takový útok. V Německu Antifa vyvolala bitku na přednášce člena AfD. Ještě předtím provokativně narušila pietu za dívku, kterou v Německu zavraždil Afghánec. Antifa po Evropě plení a vraždí. To jsme též psali, a to zde.
_____________________________________________________

Sám Milo Yiannopoulos několikrát Antifu vyzval k diskusi. Nikdy se však nestalo, že by s ním chtěl někdo argumentovat. Od svých odpůrců dostává pouze výhrůžky a nálepky, Antifa napadla už několik jeho přednášek a školy, které vždy nejdříve slíbí pořadatelství jeho přednášek, po něm chtějí peníze kvůli zvýšeným bezpečnostním nárokům.

Na Twitteru zaznělo i několik výhrůžek přímo škole, na jejíž půdě se měla přednáška konat. Podle tweetu níže má být spálena každá škola, která si “pozve nácka”.

Milo Yiannopoulos sám nechápe, proč je nazvaný rasistou. Jako gay sám přiznal, že většina jeho partnerů byli černoši. Čím více je však vidět, tím více jej extremisté nenávidí.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.