Rasismus proti bělochům v Jižní Africe. Náckovská propaganda, tvrdí editor HateFree Culture

(poznámka: Následující článek je delší, ale velmi důležitý. Udělejte si, prosím čas a článek sdílejte dále.)

“Tvrzení o brutálních černých rasistech, co Jižní Africe vraždí bílé farmáře a páchají genocidů bílých, je asi nejúspěšnější náckovskou manipulací v ČR,” píše Miroslav Libicher, mimo jiné autor článku Proč se nebát Šáriy na HateFree.cz.

Na Facebooku navíc tvrdí, že mnoho obětí tohoto násilí byli černoši. Mezinárodně nasbíraná data ukazují, že mezi lety 1990 a 2012 proběhlo 1 544 organizovaných vražedných úderů na místní farmáře. Z těchto vražd vzešlo 208 obětí tmavé pleti. To k té “spoustě”, na kterou Libicher poukazuje.

Tyhle vraždy se konaly napříč republikou za také vlády Nelsona Mandely (1991-1997), jenž v roce 1993 dostal Nobelovu cenu míru, na což jsme si zvykli. Nespravedlivá udělování cen za mír například pro Obamu ještě před tím, než vůbec něco dokázal, pro EU za “sjednocování národů” (tedy za vytváření úřednického superstátu) či Nobelovku za mír pro Arafata, jsou proslulá.

“Kontroverzní píseň” proti bělochům je kapela Orlík naopak

Na co si nezvykneme? Například na zpívání rasistické protibělošské písně z pohřbu Mandely, kterou zpíval současný prezident Jacob Zuma. Text níže:

My, černý národ,
naříkáme pro naši zem.
Naší zem, které se zmocnili bílí.

Ref.:

Říkáme, nechť opustí naši zem x3

Děti v Africe smutní,
smutní pro jejich zemi.
Jejich zemi, které se zmocnili bílí

Všimněte si, že pod videem lidé říkají, že to není nic “kontroverzního”, protože běloši obsadili jejich zem a černoši si jí jen chtějí vzít zpět, že je to přirozené. Představte si, kdyby například nějaký státník zpíval například Bílého jezdce od Orlíku, protože dává najevo, že se bojí o svojí bílou evropskou zemi, kterou obsazují cizinci z muslimských zemí a Afriky. Byl by terčem mediálního hurikánu.

Navíc to bohužel není nejhorší, co Zuma kdy projevil rasistického. V roce 2012 vyzýval k střílení samopaly do “boerů”. Je to nizozemské slovo pro sedláka, v Jižní Africe jej používají jako hanlivý přívlastek pro ty “ošklivé bílé Holanďany” kteří zabrali jejich zemi. Zuma tak vyzval ke střílení do bělochů. Video zde s angl. titulky:

Zuma je prezidentem JAR od roku 2009. Kolik lidí se motivovalo přímo jeho výzvami k vraždění bělochů, nikdy nezjistíme. Multikulturalisté se v tomto případě velmi úspěšně brání oficiálními statistikami o vyšetřovaných vraždách bělochů v zemi. Vraždami, které nejsou vyšetřovány, se humanitární organizace nezabývají. Rodina v následujícím dokumentu do statistiky možná ani nebyla započítána:

 

Když běloch získá status uprchlíka, je to rasismus, znělo z JAR

V roce 2009 se rozpoutala debata nad Brandonem Huntleym, který v dobnu 2008 požádal o azyl v Kanadě. Tvrdil, že se nemůže do Jihoafrické republiky vrátit, protože se bojí o svůj život. Ukázal jizvy po zraněních nožem a řekl, že jej několikrát napadli černoši jen proto, že je běloch. Vláda JAR to označila za lež a Kanadu nazvala rasisty. Toť k tomu umírněnému přístupu černošské vlády k bělochům v zemi.

Navíc poté, co černoši začali v sedmdesátých letech vyhánět bílé spoluobčany například na základě rasistických kvót, kdy dostávali přednost i nekvalifikovaní černoši jen proto, aby firma zaměstnala jejich daný podíl, se rapidně zhoršila ekonomická situace země a raketově vzrostla zločinnost. Od roku 1995 proběhlo v zemi na  320 000 násilných úmrtí a průměrné dožití kleslo na 45 let.

Strmý nárůst vražd v souvislosti s Mandelou

Statistiky vražd v JAR

Na grafice vidíte 4 červené šipky, které znázorňují 4 historické události v Jihoafrické republice.

  1. 1982: Otevření hranic JAR
  2. 1987: První vrchol vražedné statistiky (následně pokles)
  3. 1990: Mandela se dostává na veřejnost, hlasitě mluví, motivuje černochy, aby se bránili zlým bělochům (vidíte slušný nárůst)
  4. 1994: Mandela se stává prezidentem, nárůst zde je skokový

Běloši platí daně třikrát více, je jich v zemi desetina

Podle Týden.cz v zemi žije 50 milionů lidí, daně platí jen 10% z nich. 3,9 milionů z pěti milionů platičů daní jsou běloši. Odkazovaný článek je též zajímavý a je dobré, že se občas něco takového dostane na povrch. Například předseda vládnoucí strany ANC Julius Malema zpívá píseň o vraždění bělochů celkem pravidelně. Je toho plný YouTube. Multikulturalisty to však nezajímá.

Jestli si multikulturalisté myslí, že Jihoafrická republika od etnické čistky bělochů funguje jak má, žijí ve smutném omylu. Země se řítí do vážné krize. Běloši však Jihoafričany nechají na holičkách, a to zcela pochopitelně. Kdo by se vracel tam, kde ho chtějí zabít, protože má určitou barvu pleti…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.