Antifa připomíná německý fašismus 30. let. Levice proti ní nezakročuje, jak má

Antifa, která má v popisku boj proti fašismu, stále častěji užívá násilných, výhrůžných a jiných ilegálních metod k dosažení svého cíle. Ve skupinách o několika stovkách lidí jsou ochotní přepadnout školu za účelem přerušení přednášky jakéhokoliv kritika.

Naposledy se tak stalo v USA, na škole v Berkeley, kde Antifa zranila šest lidí kvůli tomu, že si dovolili podporovat přednášku Mila Yinnapoulose. Na místě Antifa nechala velké škody. Stejně tak Antifa napadla přednášku člena AfD, na Magdeburské univerzitě pomocí transparentů a křiku přerušili jeho přednášku a samou radostí zranili jednoho člověka. Při protestech užívali pyrotechniku a výhrůžky smrtí “náckům”.

Jak jsme psali, Antifa se neštítí ani vraždy, ani osobně cílených útoků, které by od jakéhokoliv hlasitého projevu názoru odradily kde koho. Psali jsme tak ve velkém článku zde:

Fašista musí zemřít: Antifa po Evropě plení a vraždí

Když někdo použije jemnější formu jejich vyjádření, též může čekat výhrůžky. Německé Generace identity, brána jako ultrapravicová, blokovala několik hodin centrálu CDU. Antifa jim na Twitteru otevřeně vyhrožovala “máme vaše fotky, budete litovat,” psali členové levicových extremistů.

Naprostého nechutného vrcholu však Antifa dosáhla nedávno. V prosinci loňského roku narušila pietu za dívku, kterou znásilnil zavraždil Afghánec. Klidné připomenutí jejího života narušili aktivisté hesly “Refugees, welcome” a fyzicky ohrožovali účastníky piety, kteří navíc byli ve vysoké početní nevýhodě. Aby mohli bezpečně odejít, musela jim policie utvořit koridor.

Takže žádný názor, žádné připomínání, žádné projevy. To chce Antifa. Zastrašuje všechny, nenechá je promluvit a samotní extremisté nejsou zvědaví na jakékoliv argumenty. Jste pro ně nácek a tím pádem “podčlověk”, kterého mohou klidně zmlátit. Zákaz projevu jiného názoru pod hrozbou násilí jsme řešili zde, v článku o fašismu. Antifa kritéria pro označení za fašistickou splňuje na 100%.

Jak může takové uskupení fungovat ve vyspělém Západě 21. století? Jedná se samozřejmě o tichou podporu levice. V USA i v Německu měla či má levice pod křídly vládu oné země. Za jejich vlády agresivita, celková aktivita a viditelnost těchto nebezpečných lidí nabírá na síle. Podle Mariana Kechlibara, který dlouhodobě politiku v Německu sleduje, policie identitu agresorů zná. V jiných situacích by mohla policie takovou skupinu kdykoliv rozprášit, ale zřejmě existují příkazy shora, aby k tomu nedošlo.

Antifa je tedy nenápadný prostředek střední levice, který používá fašismu k umlčení opozice.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.