Fašista musí zemřít: Antifa po Evropě plení a vraždí

Antifašistická akce, tak si Antifa, lidově Afa, říká. Ve skutečnosti se její chování přestává líbit i střední levici, která některé její praktiky sama začala srovnávat s nacistickými. Již v roce 2002 byl zavražděn Pim Fortuyn, velký kritik islámu a velmi oblíbený politik v Nizozemí. Zavraždil jej aktivista, který tak chtěl údajně bránit muslimy.

Násilí proti kritikům migrace, multikulturalismu a islámu se stupňuje letos, kdy stovky až tisíce policistů musí pokaždé bránit areál, ve kterém pořádá mítink antiimigrační politická strana AfD, která poslední dobou velmi výrazně posiluje a podle nejnovějších průzkumů je druhou nejsilnější v Německu. Carsten Hütter, zemský poslanec za AfD, byl například obětí pokusu o bombový útok ze strany Antify v Saské Kamenici. Podomácku vyrobená výbušnina způsobila jen majetkové škody.

Jen v Hütterově saském volebním obvodě operuje pět kanceláří AfD, které se staly již několikrát cílem útoků dlažebními kostkami, barvami a ohněm. Sám Hütter přiznal, že vysoké škody již téměř nestíhá hradit. Média k záležitostem nejsou tak důrazná jako v případě útoků na centra pro imigranty. Poslední demonstrace před sjezdem AfD patřila k nejnásilnějším skupinovým shromážděním v Německu za poslední dobu. Během násilných a hlasitých projevů ze strany demonstrantů Antify bylo zadrženo na 400 ultralevicových extremistů.

Brutálně si Antifa vede i před kamerami. Zde je video, jak Antifa násilně vytlačuje lidi, aby se nedostali na sjezd AfD.

Čtěte též: Nejnebezpečnější neislámská organizace? Síť kolem extremistů z Antify

Vraždy ve Francii

Vražedné komandu Antify to myslí vážně i ve Francii. Zatímco v České republice se zatím “jen” lepí na fasády, barví se výhrůžné nápisy a vyhrožuje se “zakroucením krku”, ve Francii byl v dobnu roku 2016 zavražděn straník Národní Fronty Marie Le Penové. Skupina lidí, dle svědků za doprovodu antifašistických hesel a provolávání Antify na parkovišti v Tarbesu brutálně zmlátila Luigiho Guardiera. Na mozkovou zástavu straník ND zahynul 4.5.2016. O vraždě informovala pouze lokální francouzská média. Ostatní členové ND označili pachatele za “zdivočelou chátru”.

V polovině května 2016 se skupina Antifa pokusila zavraždit rappera, který si říká Goldofaf. K napadení došlo na terase restaurace v oblasti patnáctého pařížského obvodu. Pachatelé použili tyče a obušky. Rapper je známý svými vlasteneckými a antiimigračními postoji. Sám je vyjadřuje v textech svých nahrávek. Na koncerty již nemůže téměř jezdit. Jeho vystoupení jsou ohlašována vždy jen několik dní až hodin dopředu, aby aktivisté z Antify nestihli naplánovat nějaký útok.

Násilí ve Švédsku

Antifa řádí i ve Švédsku. Tamní Švédští demokraté též čelí hrubému násilí ze strany ultralevicových aktivistů. Například ve městě Lund byli fyzicky napadeni Ingrid Carlqvist a Roger Sahlström, editor a fotograf švédských novin Dispatch. Pomocí zápalných láhví a dýmovnic zničili areál budovy, kde probíhal sjezd Švédských demokratů, zatímco provolávali hesla o antifašismu. Policie zprvu incidentu pouze přihlížela. Novináři byli v zápětí vyhnání z místa. Stihli však natočit krátké video. Podobných útoků po Evropě přibývá. Incidenty však většinou projdou bez velkého povšimnutí médií.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.