Vychováme vás k bití těch, které prohlásíme za nácky, naznačuje skautka

Lucie Myslíková je na jednu stranu určitě statečné děvče. Postavila se tváří v tvář a konfrontovala s levicovým extremistou, kterého média mylně označují za krajně pravicového. Byl to příznivec Dělnické mládeže.

Na druhou stranu však sklidila, a to po právu, kritiku za to, že jménem všech skautů se přihlásila k jinému levicově extremistickému hnutí – Antifa. Na sobě měla ponožky s radikálním logem Good night white pride a v ruce nesla velký transparent s nápisem “vychováme i vaše děti.” To dohromady zní až absurdně.

Co je ještě absurdnější, jsou její slova o tom, že hranice neexistují. Jí to přijde logické, odpor jejího oponenta z fotografie jí přijde směšný. Sama je za názorem, že stát ani hranice již neexistují a “že se na to již dávno nehraje.”

Vraťme se však k jejím ponožkám a transparentu. Slečna Myslíková totiž zřejmě neví o případech z poslední doby. Tak si je zrekapitulujeme.

Několik lidí se zranilo při velmi násilné demonstraci na škole v Berkeley. Tu pořádala Antifa. Co se stalo? Antifa totiž bere jako neonacistu Mila Yiannopoulose, amerického pravicového novináře a autora několika knih. Také gaye a Žida. Více zde. O pár měsíců později na té samé půdě Antifa vytrhla demonstrantovi z rukou transparent s nápisem “svoboda slova” a spálila jej. Více zde.

Teď do Evropy. Policie pořádala několik měsíců velmi početné demonstrace po celé Francii. Příslušníci mají malá práva, jak se bránit a jejich nepřátelé byli čím dál agresivnější. Právě agresivní migranti a členové Antify patří mezi hlavní strašáky policistů. O protestech jsme napsali mnoho článků, naleznete je zde.

Při demonstraci proti Marine Le Pen Antifa křičela v několikatisícovém davu slova “stop fašismu” a u toho házela po policistech hořlavé předměty. Jeden Molotolův koktejl trefil skupinku tří policistů. Jeden z nich má mizivou šanci na přežití a pokud přežije, bude mít doživotní následky. Dav pachatele skryl a tím projevil souhlas s násilím proti policii. Píšeme zde.

Antifa pravidelně pořádá nájezdy na německou AfD, protože jí počítají mezi neonacistické. To se mimochodem nikdy nepotvrdilo. O tom, jak nepouštěli členy strany na sněm a u toho křičeli slova o boji s nacismem, píšeme zde. A politici AfD mají i strach o svůj život. Antifa totiž napadla jedno z členů AfD a zmlátila jeho i jeho manželku. Píšeme zde.

A tak bychom mohli pokračovat dále. Tématu Antifa se budeme nadále věnovat.

____________________________________________________
Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.