Levicoví extremisté zmlátili radního za AfD i jeho manželku. Pachatelé jsou na svobodě

40-50 levicových extremistů si došláplo na sedmapadesátiletého městského radního Eberharda Bretta, který byl zrovna se svojí manželkou na cestě na sněm politické strany, které je členem.

Čtěte také: Nacismus nebyl krajní pravicí, opakujme to pořád dokola

To byl právě důvod napadení. Politik se provinil tím, že je členem Alternativy pro Německo, kterou Antifa počítá jako neonacistickou a pravidelně proti ní pořádá výhrůžné a násilné akce. Před několika dny rozpoutala Antifa peklo na celostátním sněmu strany. Několik lidí bylo zraněno, nikdo nebyl obviněn. Psali jsme zde.

Po slovním urážení, kdy několikrát padla slova o nacismu, přišlo na řadu napadení. Jeden z pachatelů vzal dřevěnou tyč a politika udeřil do hlavy. Aby toho nebylo málo, ženu ten samý muž poté udeřil tyčí do zad. Pachatelem byl 18-letý mladík, který byl po výslechu propuštěn na svobodu.

AfD si na postup policie stěžuje. Útok označila  za brutální a zrádný a upozornila na to, že útoky od skupiny Antifa na AfD probíhají pravidelně a policie je neřeší. Současná německá vláda neřeší časté napadání a výhrůžky na celostátní úrovni a tyto případy vůbec nekomentuje. Antifa poslední dobou omezuje svobodný pohyb a projevy prakticky všech členů AfD. Psali jsme zde.

Čtěte také: Fašista musí zemřít. Antifa po Evropě plení a vraždí

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.