MANIPULACE: Náckové v německé armádě

Další manipulaci v médiích vyvolal skandál “pravicového” extremismu v německé armádě. Mezi vojáky byly nalezeny symboly Wehrmachtu a jeden z vojáků využil děr v registracích migrantů a chtěl spáchat teroristický útok a hodit jej na migranty.

Tím pravicovým extremismem má být propagace nacismu skrze symboly mnohem starší než nacismus je a obdivem právě k armádě Wehrmacht. Německo chce nyní prohledat všechna kasárna. Navíc příslušnost k nacismu všechna média mylně označují za pravicový extremismus. Již dříve jsme si vysvětlili, že nacismus byl z politického hlediska levicový.

Co je zvláštní, že takový prostor, jako má nyní v českých médiích kauza neonacistů v německé armádě, neměla kauza z loňského roku. Německá armáda ve svých řadách poodhalila až desítky členů Islámského státu ve svých řadách. Desítky dalších bývalých členů německé armády odešlo opačným směrem – bojovat za ISIS.

Zatímco na iDNES.cz je zpráva o “pravicovém extremismu v německé armádě” na prvním místě, o islámském extremismu tamtéž jsme na serveru našli jen jeden článek. Rozměry obou skandálů jsou však podobné. 80 podezřelých islamistů versus přes 100 podezřelých extremistů inklinujících k symbolům. V současném případě ale vystavení symbolů automaticky neznamená příslušnost k neonacismu.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.