Turecko ohrožuje Evropu i třetí generací migrantů. Vzrůstá islámský fanatismus

Zákaz Erdoganova lobbingu ohledně referenda o posílení jeho moci rozmohl po Evropě, které dokazují jediné. Turci nejsou integrováni. A nikdy nebyli. Jen potřebují impulz, aby dokázali, jak své hostitele nenávidí. A také to, jak nenávidí kohokoliv s jiným názorem. Včetně kolegů Turků.

Němci, Francouzi či Nizozemci si tak možná do své země před lety nastěhovali možnou občanskou válku. Spolu s Turky přišel jejich temperament. A ten není slavný. Známe jej z roku 1915, z masakru milionu a půl křesťanských Arménů, který dokola odmítají uznat jako genocidu.


Čtěte také: Turci při demonstraci rozmačkávali “fašistické pomeranče.” Poukazovali při tom na Nizozemce

Celé toto integrační fiasko poznamenávají problémy, které si hostitelé způsobují sami. Například spolupráce s Tureckem při NEuznávání genocidy, kterou jsme zmínili. Velmi opatrná a diplomatická kritika, která v tomto sporu Turecka s Nizozemím míří neoprávněně ne obě strany, kdy například NATO vyzvalo Turky ke klidu, ale Nizozemce k benevolenci.
Mluvili o tom mnozí a mnoho let. Nikdo jim nechtěl věřit. Turecko nyní míří tam, kde bylo za dob genocidy Arménů, za dob Osmanské říše. Erdogan se loni postaral o likvidaci silné opozice, natočil soukromý propagandistický film “VŮDCE”, který se promítá v německých kinech, a pokud dojde k utvrzení jeho mocí a rozšíření jeho pravomocí, hrozí, že dojde na jeho slova. Vzpomeňme si na ně:

Demokracie není pro nás víc než vlak, do nějž nastoupíme, abychom se snadněji dostali k cíli. Mešity jsou naše kasárna, minarety jsou naše bajonety, kopule naše přílby, věřící naši vojáci.

Stačí už jen to, že Turci se perou mezi sebou. Příznivci Erdogana vedou seznamy zrádců (nacismus to pravdu nepřipomíná) a vyhrožují politickým odpůrcům i z vlastních tureckých řad. Jak jde o “Vůdce”, neznají bratra.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.