Palestinské školy vedou malé děti k antisemitismu, dostávají přitom miliony od EU

Daily Mail se dostal k výsledkům vyšetřování, které zjistilo, že v Palestinské samosprávě existuje minimálně 24 škol, které děti učí nenávidět Židy. Školy jsou pojmenované podle “mučedníků”, neboli po masových vrazích tamních milicí. Školy podněcují žáky vidět tyto teroristy jako hrdiny.

Velká Británie přitom jen letos napumpovala 25 milionů liber do zdravotnictví a školství Palestiny, EU dokonce dotovala 272 milionů liber, které putují zdravotnickému a školskému sektoru Palestiny, přičemž Británie se na částce podílela 10%.

EU tak platí cca 300 milionů liber (přes 10 miliard Kč). Cca polovina z těchto peněz tak jde na školství a je tak velmi pravděpodobné, že několik desítek milionů šlo i na těchto 24 škol podporujících terorismus.

Střední škola Dalala Mughrabiho, který v roce 1976 zabil 37 lidí, včetně 12 dětí

Ředitelé škol dokonce otevřeně přiznali, že se vysmívají pokusům evropských a britských dárců kontrolovat tamní školské osnovy. Tisku přiznali, že používají školní pomůcky, které popírají existenci Izraele a učitelé se pochlubili tím, že několik mladých žáků motivovali k útokům, které se odehrály v poslední době.

Hrají si na zabíjení Izraelců, za podpory ministerstva

Šetření zjistilo tyto závažné problémy:

-24 škol pojmenováno po teroristech, včetně 4, kteří na olympiádě v Mnichově zavraždili 11 izraelských sportovců, jedné pojmenované po zakladateli Hamásu, či jednu po al-Husseinovi, tzv. Velkém muftímu Jeruzaléma, který spolupracoval s nacisty.

-Sportovní akce pojmenované po teroristech. Například turnaj v malé kopaně, který byl pojmenován po 13-letém Palestinci, jenž pár týdnů předtím pobodal dva Izraelce a jehož 15-letý kumpán byl  při útoku zastřelen.

-A konečně, předstírání poprav izraelských vojáků na dětském táboře, které byly foceny a prezentovány na facebookových stránkách dotyčné školy.

-Palestinské ministerstvo školství má po zabitých teroristech pojmenované stromy na zahradě. Odůvodněno je to motivací pro žáky ctít mučedníky a posílit pocit sounáležitosti k Palestině proti Izraeli.