Škola chce potrestat dceru Charouse, který kritizoval multikulturní výchovu

Jak jsme již informovali v tomto článku, pan Charous začal kritizovat základní školu Heyrovského, kam chodí jeho dcera. Nyní informuje, že s vedení školy našlo záminku, jak dceru potrestat za protesty jejího otce.

Charous byl mailem kontaktován, že zasedne školská rada a bude projednávat její okopírování kontaktů na rodiče z třídní knihy. Dcera může dostat až ředitelskou důtku. Jak rada dopadla, zatím Charous nekomentoval. Rád by prý zakopal válečnou sekyru, ale škola to komplikuje.

Případu se chopilo mnoho kritiků, kteří školu kritizují za “bolševický přístup.” Není to první případ, kdy někomu, kdo se nějak staví multikulturalismu, někdo hrozí v souvislosti s jeho dětmi. Sám Charous čelil ostré kritice jedné ze zastupitelek, která by dle svých slov na něj poslala sociálku.

V jiném případě bulvární novinář Novotný, který je znám velmi vulgárními a nenávistnými výpady proti kritikům multikulturalismu, islámu a svými projevy nenávisti vůči Čechům, a Hrebenar, glosátor, který na svém webu označuje lidi s jiným názorem za rasisty, pohrozili sociálkou i rodině, která se točila v autě při poslechu kapely Ortel. Psali jsme zde.

O hrozbě multikulturalismu v souvislosti se školstvím jsme psali již dávno. V článku jsme shrnuli, jak by takový režim mohl vypadat v praxi. Článek zde.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.