Nacistický džihád, 2. část – Husseiniho tažení v Egyptě

Na kanálu Spektrum byl odvysílán velmi zajímavý díl o spolupráci nacistů s muslimy. Tato spolupráce je často skryta, nemluví se o ní, přitom nacistický džihád, jak je pojmenován český překlad dílu “tajné nacistické dokumenty”, působí na území Palestiny dodnes. Ve třídílném dokumentu vám přinášíme v textový přenos přepis dokumentu. První díl zde.

____________________________________________________

Duben 1943, Bosna. Rok a půl poté, co se Al Hussaini poprvé sešel s nacistickými hlavouny, přesvědčuje místní muslimy, aby vstoupili do speciální islámské divize SS. Al Hussainiho projev muslimy táhne, během krátké doby naverboval do své divize přes 26 000 bojovníků. Jeho divize se stala jednou z nejsilnějších celé SS. Hussaini je “nalákal” na boj s bosenskými komunisty, později je vedl samozřejmě i k boji proti Židům.

Psal i příručku pro svojí armádu, kde deklaruje antisemitismus jako jeden z pilířů jejich boje. “Den odplaty nadejde, kdy muslimové zcela zničí Židy,” píše Al Hussaini, čímž je dokázáno, že likvidace komunistů není jedinou prioritou muslimské armády, kterou shromáždil. “Každý strom, za kterým bude stát Žid, nám řekne, tady je Žid, zabijte ho,” píše Muftí dále. Jejich tažení v Bosně přináší tisíce mrtvých.

Al Husseini však nespouští oči ze svého hlavního cíle: vyhlazení Židů z Palestiny. Přesvědčuje tak nacisty, že může využít svou moc a své spojence v Palestině k šíření další nenávist proti Židům. V té době Goebless uznal muslimy jako možné spojence proti Britům. Al Husseiniho propaganda zní z muzzein, věží mešit, ze kterých obvykle zní výzva k modlení, několikrát týdně. Má jediný cíl: Přesvědči muslimy, že boj nacistů je i jejich bojem. V jednom hlášení vysloví zabíjení Židů jako náboženskou povinnost. “Zabíjejte Židy, kdekoliv je najdete, posloužíte bohu, lidu i náboženství,” hlásal. Upravil tak jeden z veršů koránu, který hovoří o všech zrádcích islámu a nevěřících.

Nacistická propaganda dále vymyslela “židovské protokoly”, které měly údajně dokázat, že Židé chtějí celý svět proměnit v synagogu. Tyto protokoly v dnešní době používá k antižidovské propagandě hnutí Hamás. Takže jde vidět, jak je dnes situace v Izraeli vážná, když Palestinu vede zrovna toto hnutí. Na konci dokumentu vám odhalíme souvislosti mezi vznikem Hamásu a nacistickou propagandou.

Al Husseini si později, jak tvrdil jeden z důstojníku SS, stěžoval na to, že v táborech smrti, které byly tehdy organizovány jako továrny, umíralo málo Židů, přestože “tempo” vraždění bylo až několik tisíc denně. Přesvědčoval Adolfa Eichmanna, aby se účinnost “konečného řešení” rozšířila i na Palestinu. Eichmanna požádal o to, aby určil komisaře pro židovské konečné řešení pro oblast Palestiny, který by registroval Židy do vyhlazovacích táborů.

Dále chtěl využít mobilní plynové komory, které vymyslel Walter Rauff a se kterými se setkal osobně v Tunisku, i na území Palestiny. Konečné řešení by mělo proběhnout vždy na každém dobytém území. Jako první málem vše odnesl Egypt. Tažení na něj zastavili spojenci až na poslední chvíli. Těsně před smrtí Adolfa Hitlra Hussainiho zadrželi Francouzi. Od nich však uprchl a dostal se do Palestiny, do země, kde jej kvůli jeho nenávistné propagandě oslavovali jako hrdinu. Byl oslavován jako vůdce arabského světa…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.