Sdílel reálnou historickou fotografii muslima s nacistou. Dostal půl roku za nenávist proti islámu

Proti rozsudku se odvolal, nicméně soud prokázal, že pro odsouzení kritika islámu bude i přepisovat historii. Příběh Michaela Stürzenbergera, dlouhodobého kritika islámu, skončil u soudu po všech jeho příspěvcích až poté, co zveřejnil skutečnou fotografii takzvaného “Velkého Muftího” s nacistickými předáky.

Soud jej odsoudil k šesti měsícům vězení. Důvodem je, že zveřejněním fotografie mohl Stürzenberger podnítit nenávist proti islámu. Rozsudek není pravomocný, ale je proti všemu zdravému rozumu. Stürzenberger proslul například tím, že na demonstracích a na veřejnosti se nebojí srovnat islámskou knihu Korán s knihou Hitlera Mein Kampf. Píše server Gates Of Vienna. Michaela Stürzenbergera již delší dobu sledují německé úřady, média jej označují za extremistu a pravicového populistu.

Čtěte také: Nacistický džihád I – Hussainiho seznámení s Hitlerem

Čtěte také: Nacistický džihád II – Husseiniho tažení v Egyptě

Čtěte také: Nacistický džihád III – Nacističtí teroristé jako vzor pro ty islámské

Média, jako například Spiegel, jej označují nejrůznějšími nálepkami a jeho kritiku islámu odsuzují. Srovnání Koránu s Mein Kampf považuje Spiegel za nenávist. Na druhé straně však nijak nekritizuje, že jeho bývalá kolegyně z CSU Marian Hoffmanová přirovnala jeho řeči na demonstracích k těm Hitlerovým. To Spiegelu vůbec nevadí.

Spiegel se však v tom samém článku netají tím, že muslimské dívky vyrůstající v muslimských čtvrtích, kde žijí až třetí generace, se bojí vyjít na ulici bez šátku. Samo o sobě je tohle daleko více šokující informace, než to, že někdo přirovná Korán k Mein Kampf. Podle článku žijí v Německu 4 miliony muslimů. Kolem 1% z nich (tedy 40 000) jsou fundamentalisté a minimálně 1000 z nich má násilné tendence.

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.