Nacistický džihád, 1. část – Hussainiho seznámení s Hitlerem

Na kanálu Spektrum byl odvysílán velmi zajímavý díl o spolupráci nacistů s muslimy. Tato spolupráce je často skryta, nemluví se o ní, přitom nacistický džihád, jak je pojmenován český překlad dílu “tajné nacistické dokumenty”, působí na území Palestiny dodnes. Ve třídílném dokumentu vám přinášíme v textový přepis tohoto dokumentu.

____________________________________________________

Mnichov, 11. září, Charlie Hebdo. Při procházení těchto útoků jde vidět, jak přetrvává původně nacistická taktika v islámských útocích. Hitler si uvědomil, že jednou bude potřeba vést válku i bez centralizovaného vedení. Pochopil též, že islám je náboženstvím bojovníků a ne otroků a tak se spojil s islámským diktátorem, který propagandou transformoval nenávist k Židům od nacistů například do Palestiny.

V atmosféře nenávisti nacistů, která byla taktikou etnické čistky, odchází 250 000 Židů ve třicátých letech z Německa do Palestiny. Dvě komunity, Arabové a Židé, které zde doposud žily vedle sebe po dobách muslimských útoků v relativním míru, mají před sebou nový problém. Bohatí přistěhovalí Židé skupují pozemky, farmy a nemovitosti a tím nenápadně vytlačují muslimy z území. Ti situaci oplácejí nenávistí. Židy okrádají, pořádají na ně nájezdy. Situace se rychle chopil Al Hussaini. Fanatický muslim, který Židy nenáviděl. V současné atmosféře viděl šanci, jak spustit opravdové násilí proti Židům.

Hlásal, že Židé zorganizovali spiknutí, aby se zmocnili Palestiny. Napouští místní muslimy nenávistí a antisemitismem. Navíc, Al Husseini bojuje nejen proti Židům, ale hlavně proti umírněným muslimům. Zasahuje proti nim stejně nekompromisně a brutálně jako proti Židům. Potlačuje jejich názory, popřípadě jsou tito lidé vražděni. Britové v této souvislosti vydávají na Al Hussainiho zatykač a takzvaný “velký Muftí” prchá do Německa. Tam se sejde se samotným Hitlerem..

Přestože Al Hussaini byl ideálního rasového vzhledu, Hitler si Hussainiho drží ze začátku od těla Himmler si s ním však podává ruku. Doslova obdivuje Husseiniho antisemitismus. Předákům nacismu později dochází zásadní rozdíl mezi křesťanstvím či judaismem a islámem. Došlo jim, že islám není náboženstvím otroků, ale válečníků. Hussaini často vyzdvihoval shody mezi islámem a nacismem. Například vládu jednoho vůdce, poslušnost, disciplínu a především nenávist proti Židům.

Nacisté si Al Hussainiho vezmou do svých řad. Rozhodli se využít jeho potenciál. Chtěli ropu, chtěli se dostat dál do Asie, Al Hussaini jim v tom mohl výrazně napomoci coby árijec, který dovede muslimy k naprosté nenávisti vůči Židům pomocí právě propagandy nacismu mezi obyvatele. Hussaini získal post generála a nemovitosti v Německu pro sebe a svůj početný doprovod…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.