Nacistický džihád, 3. část – Nacističtí teroristé jako vzor pro ty islámské

Na kanálu Spektrum byl odvysílán velmi zajímavý díl o spolupráci nacistů s muslimy. Tato spolupráce je často skryta, nemluví se o ní, přitom nacistický džihád, jak je pojmenován český překlad dílu “tajné nacistické dokumenty”, působí na území Palestiny dodnes. Ve třídílném dokumentu vám přinášíme v textový přepis tohoto dokumentu. První díl zde, druhý díl zde.

____________________________________________________

Jak jsme skončili v předchozím díle, Al Husseini se oklikou přes zajetí Francouzů a útěk od nich dostal zpět do Palestiny, kde byl oslavován jako hrdina a vůdce muslimského světa. Jsme v době těsně po válce. Z pozice muslimského führera dvakrát zamezil rozdělení Izraele na dva státy. Jordánský král Abdullah chtěl s Izraelem uzavřít mír. Chvíli na to zemřel jeho ministerský předseda, později i on. Vše nasvědčuje organizaci ze strany Husseiniho, nikdo mu to však nedokázal. Zatkli však jeho bratrance. Podruhé se mu rozdělení Izraele povedlo po holocaustu. Nechtěl smírné řešení. Chtěl absolutní vyhlazení Židů.

Dalším zajímavým nálezem byl dokument, který odhalil, že mnoho nacistických předáků konvertovalo k islámu. Mezi nimi Johan von Leers, který pracoval pro Goeblesse na ministerstvu propagandy. Přijal jméno Omar Amin. On a další nacističtí konvertité pak získali posty v tajných službách Egypta. Ten vytvářel policejní stát, který byl paralelou pro nacistický policejní stát. Byl antikomunistický, antisemitský a islámský. Začal vyvíjet zbraně proti nově vzniklému Izraeli.

červenec 1948, věznice v německém Darmstadtu. Druhá světová válka je již dávno u konce. Nacističtí předáci čekají na soudy tzv. Norimberského procesu. Jednoho večera sem dorazili dva za americké vojáky převlečení příslušníky ještě existujících nacistických sil a předávají falešný dokument, jenž žádá o propuštění Otto Skorzenyho. Oblíbenec Hitlera, který dokázal například vysvobodit Mussoliniho s osmdesáti muži, se oklikou dostal až do Egypta, kde shromáždil skupiny antisemitů a hledaných nacistů a vytvořil antiizraelskou skupinu, jejíž rétorika působí až dodnes.

Skorzeny byl na žádost Hitlera u zrodu nacistické teroristické jednotky Werewolf – Vlkodlaci. Zde přichází vznik systému boje, který dodnes používají islámští teroristé. Malé buňky, bez dohledu, bez centralizovaného velení, útočí samostatně a fanaticky. Skorzeny na tyto akce verboval hlavně mladé. Jako v případě islámských útoků, kdy jsou pachateli hlavně mladí lidé, byli i mladí nacisté snadněji ovlivnitelnými, bylo jednodušší z nich udělat fanatiky.

Cílem Werewolfu jsou Němci, kteří spolupracují s nepřáteli nacistů. Zavraždili například starostu, který byl na post nasazen pod americkou správou. Přestože terorismus Werewolfu budil strach a bylo těžké proti němu bojovat, Skorzeny si uvědomuje, že přes 1000 způsobených obětí je odpor marný. A tak zachrání další hledané nacistické předáky a odcestuje s nimi do Egypta za tamním vůdcem – Al Husseinim. Tam odstartují nový teror.

V roce 1950 přichází Sovětský svaz a studená válka. Skorzeny v roce 1953 doráží do Egypta. Zde je oslavován jako hrdina a z Palestinců vytváří arabské Werewolfy. Mezi jeho žáky patří i údajný bratranec Husseiniho – Jasir Arafat, který se stane jeho velkým přítelem a kterému odkáže teroristické poselství. Arafat tak mohl používat nacistické návody k islámskému terorismu, jenž měl za cíl zničit židovský stát Izrael.

V červnu 1956 se k moci v Egyptě dostává Gamal Abdul Nasir, mimo jiné velký obdivovatel Hitlera. Skorzeny se stává jeho vojenským poradcem. Skorzenyho armáda začíná cvičit arabský Werewolf. Nacisté v Egyptě docílili opěrného bodu, odkud mohou operovat proti Židům. Útoky za rok 1955 zabily nebo zranily skoro 300 Židů v pásmu Gazy. Z Egypta bylo vyhnáno přes 75 000 Židů, část z nich byla zavražděna.

V 60. a 70. letech spatří světlo světa nové organizace. Krom Skorzenyho Organizace pro osvobození Palestiny vzniká Hamás, Hizballáh či například al-Kájda. Všechny tyto islámské organizace mají stejný bojový plán jako Skorzenyho Werewolf. Islámský džihád, jak je veden dnes, je dílem nacisty Skorzenyho na popud samotného Hitlera. Hitlerův Mein Kampf je bestsellerem v muslimském světě dodnes.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

Za to, že jste přečetli minimálně třetí díl až do konce, vám přinášíme anglický dokument Nazi Jihad, každopádně ve velmi slabé kvalitě.