PSH v klipu “Fuck off” naznačili podporu extremistům z Antifa

“Přínos hnutí Antifa si plně uvědomuji a jsem připraven jej kdykoliv podpořit, vzít si na sebe v klipu triko, které na Antifašistickou akci odkazuje,” říká Vladimír 518, součást Penerů strýčka Homeboye (PSH) v rozhovoru pro iDNES.cz v červnu 2010. Pravidelně rappoval na akcích, které Antifa pořádala. Poslední takový záznam jsme našli z roku 2012. Vladimír 518 žil léta ve squattu, kde se s lidmi od Antifa seznámil. V online rozhovoru v Reflexu napsal, že ilegalita squattu je velká chyba pro budoucnost systému.

Tím to však nekončí. Hlasité projevy podpory extremistického hnutí Antifa, o jehož vraždění xenofobů ve Francii či bitkách v Německu jsme vám psali, u celých PSH ustaly. Asi kvůli tomu, že česká tzv. antifašistická scéna se fanatizuje. Poslední, ač velmi nenápadnou podporu PSH vyjádřili v klipu “Fuck off”.

PSH rappují a “zpívají” cosi o Češích, kteří jsou nešťastní, když jim zdraží pivo, protože jim splaskne pupek, posílají vzkaz “fuck off” Ortelu, urážejí hlavu státu slovy “Zeman – na toho č*ráka fakt nemám.” A vy si ani nevšimnete, že v pozadí v klipu sprejují známý slogan “Good night white pride,” který se dokonce objeví v pozadí, když je na záběru malé snědé dítě, které ani za mák nemůže rozumět nápisu, se kterým byl natočen.

Zajímavé je, že to nikomu nevadí. Nebo že by si toho nikdo nevšiml? Těch pět nenápadných vteřin jsou opravdu drobnost, ale jsou ukázkou, proč PSH nenávidí všechny “nenávistníky” a vlastně všechny ty Čechy, co kritizují multikulturalismus. Oni by jim asi nejraději namalovali výhrůžné nápisy na zeď, jako to dělá česká Antifa.

A co hůř? Třeba by nám chtěli psát vzkazy o podřezávání krků, jako to psal aktivista Konvičkovi. A nebo, jako v Německu, by nepouštěli účastníky předvolební debaty na místo konání, byl-li by pořadatel jakkoliv kritický k multikulturalismu. A co třeba rovnou zabíjet? To už se děje ve Francii. Screeny z klipu níže, články o Antifa a o jejím nebezpečí pro společnost si můžete přečíst na našem webu pod štítkem “Antifa”.

gnwp

gnwp-2

Čtěte také:

Nejnebezpečnější neislámská organizace? Síť kolem extremistů z Antify

Fašista musí zemřít. Antifa po Evropě plení a vraždí

Příznivec Antify zatčen v Kolíně nad Rýnem. Měl u sebe funkční bombu

Seznam teroristů v EU: Ti pravicoví škodí nejméně