Nejnebezpečnější neislámská organizace? Síť kolem extremistů z Antify

“My se v Berlíně od německých sluníček učíme co? My se v Berlíně od německých sluníček učíme, jak vám zakroutiti krkem,” tak zní slova aktivisty Tomáše Schejbala, který tento vzkaz věnoval Martinu Konvičkovi (IVČRN/BPI). Tento muž se, podobně jako jiní extremisté, účastnil několika akcí organizace Antifa. Ta měla původně bojovat proti fašismu. Nyní je mnoha odpůrci s fašismem přímo spojována. Aby ne. Má k tomu všechny možné předpoklady.

Šikana názorového protipólu

Nečekaných rozměrů například nabírá šikana německé strany AfD, kterou Antifa považuje za neonacistickou. Velmi častým doprovodem brífinků AfD je třeba telefonát o uložené výbušnině v areálu, kde se sraz AfD koná. Jedné takové akce byl svědkem i exprezident Václav Klaus. Další je samozřejmě vyhrožování fyzickou likvidací. “Počkáme si na tebe, nácku,” píší lidem z AfD členové Antify maily pod různými anonymy. A stejně jako u nás se čmárá na zdi, vylepují se štítky “FCK AFD” (jebat AfD) a podobně.

Vrchol těchto nenávistných akcí je zabraňování příznivcům a členům Alternativy ve vstupu na mítink (viz video výše). Lidé byli odstrkováni, byla na ně volána hesla “smrt neonacistům” a byli extremisty ujišťováni že “tudy rozhodně neprojdou.” Důsledkem jsou stovky policistů, kteří hlídají okolí budov, kde se sjezdy a srazy Altenrativy pro Německo konají či mají konat. Velmi podobně jednají levicoví a multikulturní fanatici i v Česku.

Například klub, ve kterém měl Ortel hrát svůj koncert v rámci minifestivalu, na kterém vystoupil i Aleš Brichta se svým projektem, někdo napadl, vloupal se do něj a v interiéru vylil velmi zapáchavou látku, aby ke koncertu nemohlo dojít. Dále pak čelil výhrůžkám starosta Krabčic, který byl té “drzosti” a Ortel si též pozval na vystoupení v rámci Řípské poutě. Došlo i k petici, kterou podepsali i lidé, kteří ani nebydleli v obci či jejím okolí a ani se nechystali na pouť jet. Starostovi bylo vyhrožováno, že bude médii pranýřován jako příznivec neonacistů. Přáním fanatiků, jejichž akce se nápadně podobají činnostem Antify, nakonec starosta nevyhověl a koncertu Ortelu se účastnilo na tisíc lidí.

Vraťme se do Německa. V roce 2008 aktivisté Antify děkovali za “bomber Harris”, což byli letci, kteří na konci druhé světové války nalétli na nacisty v Drážďanech. O šest let později, tedy v roce 2014 pak na pochodech Antify můžete zahlédnout výzvu “bomber Harris, do it again” (udělej to ještě jednou). Aktivisté tak přímo vyzývají k bombardování Drážďan. Konkrétně k náletům přímo na Pegidu a její demonstrace takto Bombera Harrise vyzvala 23-letá feministická aktivistka napojená na Antifu. Jako perličku přidala hashtag #NoPegida, čímž jasně naznančuje, že si přeje letecký nálet na příznivce a členy této antiimigrační a protiislámské skupiny, na jejíž demonstrace v Drážďanech chodí desítky tisíc lidí každé pondělí.

bomber

Terorismus

Antifa je napojena například na Síť revolučních buněk. Chodí společně na multikulturní demonstrace, nevyjadřují se jeden k druhému, spolupracují. Stejně tak se drží i Socialistická solidarita. Pod jednou vlajkou se sešli například na podporu údajného napadení sítě Hate Free Zone. A právě Síť revolučních buněk stojí za terorismem a terorem. Tak například se jedná o zapálení tří automobilů patřících majiteli podniku Řízkárna. Jedná se o prokázané vyhrožování majiteli a jeho rodině. A v rámci těchto útoků zapálila SRB i dvě policejní vozidla. V jejich prohlášení navíc stálo, že útoky jsou pomstou nejen za zatýkání v souvislosti s Řízkárnou, ale také za vyhnání squatterů z takzvané “Kliniky”.

Dalším slavným kouskem SRB je pokus o atentát na vlak. Ten měl explodovat pomocí zápalných lahví. Útok byl mířen proti nákladnímu vlaku. Jednat se mělo o soupravu s vojenským materiálem nebo vozidly značky Hyundai. V rámci zátahu proti extremistům ze SRB policisté našli dokonce nástražný výbušný systém. Síť revolučních buněk se skládá z mnoha organizací a spolků, které nejsou nikde registrovány. Slouží jako komunikační kanál mezi anarchisty a jako zdroj o prohlášení k akcím extremistů. Dalšími akcemi byl například požár přede dveřmi firmy DD Technik v Praze nebo útok zápalnou lahví před policejní budovou, rovněž v Praze. Zakladatel Sítě revolučních buněk Lukáš Borl je nyní v hledáčku Útvaru pro odhalování organizovaného zločinu. Je hledaný a podle policie ozbrojený a nebezpečný. Podle některých svědků byl párkrát spatřen v útrobách budovy takzvané “Kliniky”. Kliniku jako takovou podporuje, čímž se anarchistický squatt chlubí na svém webu.

A celou teroristickou činnost doplňuje také jeho podpora. Vysoce postavený člen Socialistické solidarity Jan Májíček v roce 2007 prohlásil. “Gratuluji Hizballáhu k porážce Izraele.” Přihlásil se tak k příznivcům hnutí, které bylo v té době zapsáno mezi teroristickými a dodnes se o nich takto politici a média vyjadřují – jako o teroristech. Hizballáh při své antisemitské teroristické činnosti mezi lety 1982 a 1985 zabil 250 vojáků a 50 civilistů. Další desítky amerických občanů unášel, věznil a mnohdy zavraždil. Mimochodem Májíček byl zapsán jako pořadatel akce 25.4.2016 na podporu poboček sítě Hate Free Zone, které měly být napadeny radikály z druhé názorové strany.

Násilné blokování a napadání policistů

Pro nezasvěcené, extremisté v roce 2012 násilně blokovali ohlášenou demonstraci Dělnické mládeže, která se konala k výročí vyhlášení nezávislosti Kosova. Tuto demonstraci se snažili násilně napadnout, svou akci ani neměli nahlášenou. Při demonstraci Dělnické mládeže byl lustrován téměř každý její účastník s podezřením na propojení s krajní pravicí, akce jako taková proběhla za doprovodu hesel “Kosovo je Srbsko” v poklidné atmosféře, kterou narušila pouze Antifa. Po sklizení velké kritiky i ze strany příznivců se členové hnutí snažili vymluvit na to, že DM výročí krádeže území Srbům jen využila k populismu.

V našem článku již jednou zmíněný Tomáš Schejbal pak společně se svojí přítelkyní, levicovou extremistkou Kateřinou Krejčovou, a dalšími v roce 2015 blokoval jinou demonstraci ND a DSSS v centru Prahy. V rámci odsouvání blokujících aktivistů policií Krejčová skočila na záda jednoho z policistů. Soudem byla v roce 2016 osvobozena s tím, že se nedopustila trestného činu. Žalobce však trvá na tom, že spáchala trestný čin. Další blok provedla Antifa i za podpory pražského magistrátu, který povolil demonstraci 6.2. na jedné z přístupových cest na Hradčanské náměstí v Praze, kde se ve stejnou dobu konala demonstrace BPI a Úsvitu. Těm zbyl dokonce jediný možný vchod a východ, přestože se demonstrace zúčastnilo odhadem přes 12 000 lidí.

V Německu je běžné, že zatímco akce proti migraci a islámu doprovází většinou klid, demonstrace protistrany klidné nebývají. A úřady tomu dokonce fandí. Vysvětlíme. v Drážďanech jsou všechny demonstrace důkladně a velmi spolehlivě doprovázeny provokacemi ze strany Antify a jiných multikulturních fanatiků. Ti na příznivce Pegidy vykřikují antinacistická hesla, hrozí jim zbitím a “že si na ně počkají”. Při potyčkách s policií létají vzduchem kameny, kopance a pyrotechnika, včetně zápalných lahví. A právě úřady reagují tak, že chtějí zakázat demonstrace hnutí Pegida a vinu svádějí na nebezpečí střetu s levicovými, podle nich “aktivisty”. Akce těchto extremistů hrají do karet celé německé multikulturní vládě. Ta se bohatě vyjadřuje o nenásilných demonstracích Pegidy, k jejich hlasitým a násilným odpůrcům nemají kritické komentáře.

Pronásledování

“IVČRN Vítová” stojí na zdi bývalého bydliště jedné z aktivistek hnutí IVČRN. Takové akce se velmi podobají činnosti Antify. “Zde pracuje (jméno a příjmení), neonacista,” píší aktivisté Antify na zdi podniků a domů. Členové Antify též pozorně sledovali petici proti kvótám, kterou zahájilo hnutí IVČRN. A dva aktivisté zezadu napadli jednoho z dobrovolníků, kteří spravovali petiční místa (stánky).“Martine, vykašli se na to,” spolu s přeškrtnutou konvičkou objevila rodina Martina Konvičky na vrátkách pozemku jejich chaty. Na demonstraci 25.4. sledovali tři členové Antify jednoho z našich příznivců. Jeho obličej zřejmě znají z blogů a jiných demonstrací. Potvrdila mu to i jeho známá, příznivkyně Socialistické solidarity. Sám se nikdy nezúčastnil žádné neonacistické akce.

Protinárodní aktivity

V neposlední řadě je k české Antifě, krom “Kliniky”, Sítě revolučních buněk a Socialistické solidarity napojena také iniciativa Ne rasismu. A ta na demonstracích též chodí bok po boku s členy ostatních těchto skupin. A na několika z nich se v rámci svého projektu ukázali s transparentem “stop české národní hrdosti.” Iniciativa krok vysvětlila tím, že pokud má člověk kladné cítění ke své zemi, automaticky jí tím nadřazuje nad ostatní státy a rasy. Tím se nepřímo dopouští rasismu a nepřijatelného nacionalismu. Na svých facebookových stránkách rovněž sdílí fotografii jejich příznivce, který drží cedulku s nápisem “smrt náckům.” Za nácka však iniciativa i jiní multikulturní diskutující označují kdekoho.

Antifa a další podobné levicové spolky jsou propojené. Jejich členové spolu chodí na demonstrace, na určitě lepší pití než pivo (to je přeci jen pro podřadné Čecháčky) a společně chodí držet transparenty. Ty vyzývají k návratu socialismu, boji proti systému a proti národní hrdosti. Celá tato anarchistická síť je svými činnostmi a podporováním islámu a masivní migrace jednou z nejnebezpečnějších sítí současné západní civilizace.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.