Popis práce analytika Think Tanku Evropské hodnoty? Facebookový trolling a blogy

Roman Máca, analytik iniciativy Think Tank Evropské hodnoty, která dvanáctý rok slouží liberálům z Evropské unie, se baví svým blogem o tom, jak trolloval facebookové diskuse příznivců Tomia Okamury či Miloše Zemana. Navíc užívá velmi častého nálepkování.

Na svém blogu “Jak jsem prováděl na okamurovcích a zemanovcích sociální experiment” využil falešné obrázky a fotografie budov, které označil například za majetek Miroslava Kalouska, přestože to nebyla pravda a podobně. Následně screenoval na diskusích příznivců Zemana a Tomia Okamury reakce.

Experiment spočívá v testování informační gramotnosti zapojených osob z fanouškovských Okamuru či Zemana podporujících skupin na Facebooku, píše Máca. Následně tedy provedl onen experiment, kdy sdílel budovy, označil je jako majetek Kalouska, přidal výzvu ke sdílení a čekal. Z diskusních vláken, která měla maximálně 40 aktivně komentujících lidí, u nichž bylo jasné, že se nachytali, Máca hodnotí celou skupinu příznivců Tomia Okamury a Zemana.

Výzkum sám ve svém blogu ohodnotil jako “ten, jenž o českých voličích hovoří mnoho.” Na základě sdílení falešných informací do skupin čítajících maximálně 25 000 členů s tím, že mnoho lidí je vzhledem k tématu skupin přihlášeno ve více skupinách naráz, je od člověka, který si říká “analytik” poněkud zvláštní.

Čtěte také: Think Tank Evropské hodnoty jsou ideologické, nikoliv odborné, míní experti

Čtěte také: 10 bodů, které dokazují, že BIS a média šíří fake news o muslimech
Čtěte také: Muslim si vymyslel pobodání skinheady. Na demonstraci hlásal osobní válku proti Rusům

Čtěte také: HateFree, ČT, Antifa, zelení a antisemita na jednom pódiu. Tak vypadá demonstrace proti nenávisti

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 
Z Facebooku jsme byli smazáni. Jediná možnost hromadného šíření informací je tento web.