“Nikdy nepřestanu válčit proti Rusákům,” řekl muslim, který si vymyslel napadení

“Co se stalo ve Francii, to je jenom ruská hra,” obviňoval muslim Issak T. Rusko ze spáchání teroristických útoků v Paříži na demonstraci proti Zemanovi. “Nikdy nepřestanu válčit proti Rusákům,” říká dále. Pak sklízí aplaus od přítomných multikulturalistů. Video pod článkem. 6.2.2016 pak Issak T. pochoduje proti rasismu a xenofobii vedle své přítelkyně Evy Zahradníčkové. Bylo to pouhý týden od jeho údajného napadení.

Video zde:

Bylo to jako z filmu o neonacistech. Když měl v pražských Vršovicích absolvovat svůj pravidelný běh, měli jej vyrušit dva holohlaví muži, kteří jej zprvu uráželi, následně ho bodli do břicha. Muslim pak doběhl domů, kde si své partnerce, která kvůli němu opustila rodinu se čtyřmi dětmi, postěžoval na údajné napadení pravicovými extremisty.

Během několika dní absolvovala Zahradníčková rozhovory na téma nenávisti proti muslimům. Články o vzrůstající agresivitě odpůrců islámu nadepisovaly mnoho titulních stránek novin a napadení se stalo velkým tématem i pro veřejnoprávní Českou televizi. iDNES.cz pak v diskusích pravidelně mazal příspěvky, které se zmínily o možnosti, že si muslim útok vymyslel. Zahradníčková patří k aktivistkám, které dokonce jezdí migrantům pomáhat v zahraničí. Za to čelí pravidelným návštěvám od sociálky, jelikož je podezřelá, že zanedbává vlastní děti.

10.5., tedy více než tři měsíce po útoku oznamuje odložení případu. O den později pak vyjde najevo, že je muslim podezřelý, že si celý útok vymyslel. “Kamerové záznamy neprokázaly, že došlo k trestnému činu,” říkají. Dále policie uvádí, že podle záznamů vychází Issac T. z parku nezraněn, na bundě se nenachází krev a žádní podezřelí z oblasti neutíkají.

Přestože Syřan původem z Kavkazu rezolutně odmítá, že by si napadení vymyslel, nechystá se odvolat proti rozhodnutí policie. Podle jeho slov se neodvolá proto, že stejně nečekal, že vyšetřování přinese dopadení pachatelů. Od začátku však tvrdil, že ho napadli pravicoví extremisté. Takže jsme zvědaví, kdy se odloží údajně pravicově extremistický případ napadení podniků sítě HateFree Zone…

MF

Video – nikdy nepřestanu válčit proti Rusákům

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 
Z Facebooku jsme byli smazáni. Jediná možnost hromadného šíření informací je tento web.