Babiš pozval do Prahy Sorosovu univerzitu. Je to univerzita mulikulturalismu a levice

Zpřísnění zákona o provozování zahraničních univerzit, kterou schválil maďarský parlament, vedlo Andreje Babiše, prezidentského kandidáta Drahoše a další politiky k pozvánce. Škola, kterou založil miliardář a multikulturní aktivista George Soros, by měla místo v Praze na Invalidovně. Co o škole víme?

Její provozovatel má hlavní strategickou zbraň. Tou je Open Society Fund. Díky darům z této nadace pomáhá upevnění multikulturních, islám obhajujících a migranty schvalujících názorů. Vatikán pomocí 650 000 dolarů ovlivnila Sorosova nadace k tomu, aby motivoval křesťany k volení Hilary Clintonové v loňským amerických prezidentských volbách. Psali jsme zde. Podobných případů, i v Česku, jsou tisíce.

Jeho “Centrální evropská univerzita”, sídlící momentálně v Maďarsku, je při první pohledu zaměřená velmi podobně. Napovídají nám to přednášky. Jedna z nich například rozebírá pravicový populismus a pravicový extremismus v návaznosti na gender a lidská práva, to mají zde. Situaci ve volbách v Nizozemí, Rakousku či před volbami ve Francii v popisu přednášky popisují jako vzestup neliberální demokracie a krajní pravice.

Další přednáška pojednává o netoleranci a nenávistných projevech. Pořádá jí Molonogues – multikulturní divadlo. Nechybí ani celodenní akce o migraci. Nutno dodat, že univerzita nezahrnuje pouze multikulturalismus či kritiku pravice, jako kdyby to byl nějaký mor. Podobnou kritiku levice však v programu univerzity nenajdete.

Přijetí takové univerzity už s faktem, kdo za ní stojí, je přijetím rizikového subjektu. Rizikového v tom, že by mohl způsobit novou volnu multikulturní a jednostranné propagandy. Ještě nebezpečnější je fakt, že takové přednášky na škole skutečně probíhají a pobíhaly by i na Invalidovně. Přijetí Sorosovy univerzity je přijetím jeho rétoriky a ta je velmi nebezpečná.Čtěte také: Soros financoval nepokoje na univerzitě v Berkeley
Čtěte také: Protest proti Trumpovi s vražedkyní na pódiu, která mluvila o ženských právech
Čtěte také: Drtinová z DVTV je ve správní radě Sorosovy Open Society Fund

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 
Z Facebooku jsme byli smazáni. Jediná možnost hromadného šíření informací je tento web.