10 bodů, které dokazují, že BiS a média šíří “fake news” o muslimech

Podle serveru Aktuálně uvádí česká BiS, že “muslimové sami bojují proti svým extremistům” a “respektují naše zákony.” Teroristický útok se v ČR konat kvůli tomu prý nebude. Server neopomenul rýpnutí do Zemana, který o terorismu v ČR hovořil jako o možné hrozbě. Zde však máme několik bodů, které dokazují, že tomu tak není.

1) Již v roce 2010 natočil nynější exmuslim dvě videa z mešit, která poukazují na to, že muslimští duchovní zde nenávidí Židy a k nenávisti při kázáních vychovávají děti.

2) Muslimovo vymyšlené pobodání z roku 2016 neskončilo žádnou omluvou ani od něj, ani od jeho milenky, ani od jeho soukmenovců. Prostě se na to “jakoby” zapomnělo. To není způsob, jak chtít udržet situaci bez napětí, protože všichni muslimové v té době hovořili o tom, jak se strašně moc bojí těch “českých nácků.”

3) Muslimové před lety přemýšleli, zda za odpadnutí od islámu zavraždit či nezavraždit exmuslimku Bitarovou. Shodli se na “ne” jenom proto, že nechtěli zvýšit napětí, neboli proto, že je tu muslimů jen několik tisíc. V Anglii by Pavlína byla pod policejní ochranou, nebo bohužel po smrti…

4) Chodí na weby, jako byl například Sharia4Czechia. Propagovali zde právo islámské, které je jasně diskriminační a o jehož nelegitimním vztahu s evropským právem před několika lety rozhodl sám Evropský soud pro lidská práva.

5) Dvě muslimky žalují ředitelku jisté zdrávky. Jedna z nich odmítla přinést potřebné papíry, do školy se nevrátila a pak se šla vymluvit Šabatové, že to bylo kvůli šátku. Přestože získala od státu desítky tisíc na bydlení, od ředitelky chce dalších 60 000 Kč!

6) Jediný jejich způsob, jak bojovat proti extremismu, je říct “tohle nemá s islámem nic společného” a dál dělat mrtvé brouky. Za vymyšlené pobodání chtěli omluvu snad od každého bělocha s krátkými vlasy, kterého potkali. (obrazně řečeno)

7) Na začátku milénia ČT natočila dokument o muslimech “Já, muslim,” kde bylo jasně vidět, že předáci islámu v ČR si přejí islamizaci země a je to “jejich poslání od Alláha”. Kdo neviděl, doporučuji kouknout, dokument má 3/4 hodiny.

8) Brání se tomu, že by Základy Tawheedu byla extremistická knížka. Při razii v mešitě, místo toho, aby řešili nenávist obsaženou v knize, nadávali na policii, že si před zásahem nesundala boty (!!!)

9) Předák Muslimské obce Alrawi přirovnal českého a slovenského prezidenta k teroristické organizaci Boko Haram. Jeho přesné přirovnání najdete v našem albu sluníčko mě nenávidí (FB stránka OPMultikulti).

10) Neustále spolupořádají akce proti nenávisti, na kterých například mluví muslimka, která na Facebooku předtím obhajuje kamenování za veřejné projevy cizoložství a homosexuality.

Není to všechno

Další body bychom mohli jmenovat donekonečna. Například Lhoťan prokázal, že muslimové uzavírají sňatky podle práva Sharia a mezi sebou je berou jako platné. Tím přímo porušují zákony. Dále se u Teplic dostala muslimská komunita k pozemkům velmi podivnou oklikou díky tehdejšímu starostovi. A tak dále, a tak dále.

Pokud BiS nějak plánovaně něco netají, je alarmující, jakým způsobem pracuje…

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.