Levicový web A2larm obhajuje násilí krajní levice slovy o obraně. Ta přitom zapaluje policisty 

Levicový web A2larm se zastává loga Good night white pride, které na sobě měla mediálně protěžovaná skautka z fotografie, kde stojí proti demonstrantovi z akce Dělnické mládeže v Brně.

“Zásadní rozdíl oproti neonacistům je v tom, že antifašisté násilí používají jako obranu. Je to sebeobrana, způsob, jak zastavit další násilí páchané a šířené neonacisty,” píše A2larm v článku.

A to je zásadní chyba. Dáme dohromady pár událostí okolo antifašistického hnutí z poslední doby. A ptáme se autora článku, který tedy jménem webu schvaluje veškeré násilí hnutí Antifa a všech jejích spojenců v rámci tzv. boje proti fašismu.

Co udělala rodina znásilněné a zavražděné dívky, které to provedl Afghánec, že na pietu musela dorazit Antifa, napadat tuto rodinu, přátele a lidi, kteří je přišli podpořit? Co oni udělali, že místo minuty ticha museli poslouchat “smrt fašismu” nebo “uprchlíci vítejte”? Píšeme zde.

V čem byli fašisté studenti, které v roce 1939 popravili nacisté, že v den připomenutí jejich památky museli oslavovat islám místo držení minuty ticha? Píšeme zde. Co udělal špatného muž, který uhasil oheň po antifašistech, že ho za to antifašisté zbili?

V čem je strana Alternativa pro Německo nacistická, že Antifa násilně narušila dvě její akce? Bylo při tom zraněno mnoho policistů a nevinných lidí. Napadli je i na půdě univerzity. Co udělal radní za AfD a jeho manželka, že oba museli od antifašistů obdržet rány tyčí?
Co je nacistické na tom dělat přednášku ve škole, byť přitom gay, mít za partnera černocha a ještě být Žid? Podle Antify, která zničila okolí jedné americké univerzity, je asi špatné to, že podporuje Donalda Trumpa. Později tamtéž antifašisté zapálili transparent s nápisem svoboda slova. Ta svoboda je také nacistická?

A smutná věc z předminulého týdne. V čem je francouzský policista neonacistický? Že v ničem? Tak proč Antifa tři z nich málem upálila zaživa?

Webu A2larm děkuji za odpověď.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

Screenshot z článku