Multikulturalisté pošlapali památku nacisty zabitých studentů (video)

Kam až může dosáhnout multikulturní fanatismus? Ti čeští prokázali, že v podstatě až k nepřímé podpoře nacismu. Levicoví anarchisté v čele s Vysokou školou uměleckoprůmyslovou v Praze nepřipomínali ani památku z roku 1989, ani tu z roku 1939. Naopak. Pošlapali jí. Jak?

Tak třeba UMPRUM na náměstí J. Palacha vyrušil pouštění české hymny hudbou od MC Panjapy, a to zřejmě v domnění, že se jedná o arabskou muziku. Nad hlavními dveřmi totiž visel transparent se srdíčkem a slovem “islám”. Trochu výše vlevo, asi o tři patra, visí klasický ultralevicový slogan “nacionalismus není alternativa”. UMPRUM se tak zařadil mezi levicové extremisty.

Ti operovali oficiálně na jednom místě, neoficiálně na dvou. Stoupenci tzv. Kliniky se shromáždili u pražského hlavního nádraží. Spolu s nimi vyrazili zelení a feministky. Je to skoro až ironické. Stejně jako na budově vysoké školy i zde zněly výzvy a k vidění byly transparenty o tom, že nacionalismus není alternativa, ani řešení a že je špatné.

Další agresoři, kteří se řadí mezi multikulturní, fyzicky napadli několik policistů, kteří dohlíželi na poklidný pochod prezidenta Miloše Zemana. Proti příznivcům demokraticky zvoleného politika užili údajní studenti několika různě velkých blokád. Při pokusech policie o to zajistit nahlášené demonstraci průchod schytali příslušníci i rány pěstí. Vše podtrhává prohlášení tzv. Kliniky z facebooku. “Na oslavy není čas, boj pokračuje”….

Nejsmutnější na tom všem je, že tito levicoví aktivisté ani v jednom případě neupozornili na zavražděné studenty z roku 1939, kteří byli popraveni nacistickým režimem. Vlastně tím, že upozorňovali na špatnosti nacionalismu, těmto studentům naplivali na hroby. Studenti, kteří byli popraveni, se právě pokoušeli probudit patriotismus a vlastenectví.

nna