Terorismus IRA versus terorismus islámu. Je to totéž, tvrdí multikulturalisté

Internetem se šíří nový obrázek. Po všech terorismus schvalujících gestech a politických reakcí, které nic neřeší (psali jsme zde), je tu argument, proč islámský terorismus vůbec neřešit a v islámu vinu nehledat. Protože IRA byla to samé. Obrázek sdílí například stránka Stop rasové i náboženské nenávisti, která je známá vulgárními urážkami všech kritiků islámu či multikulturalismu.

V čem je háček? IRA od roku 2005 je beze zbraní. Působila z oblasti severního Irska a žádala jeho odtržení od Velké Británie. Před většinou útoků telefonicky předem varovala, útočila na ekonomické cíle, přesto za sebou nechala mrtvé civilisty. Obrázek výše vypadá vskutku děsivě.

Kolik obětí za sebou tento útok zanechal? Jednu. Při nejhorším útoku IRY zůstalo mrtvých devět, což bylo v roce 1972 a navíc se jednalo o reakci na popravu třinácti irských demonstrantů, kterou nařídila královna Alžběta II. Při útoku bylo zraněno 130 lidí, 77 z nich byly ženy a děti a za tuto část zraněných se IRA dokonce omluvila.

Tím rozhodně její kroky nechceme schvalovat, ale například útok v Londýně v roce 2005 přišel bez varování, vysloužil si 56 mrtvých, 700 zraněných a k útoku se teroristická organizace al-Kájda přihlásila hrdě. Navíc je tu jeden velmi, ale velmi důležitý detail.
IRA působila výhradně ve své oblasti, čili ve Velké Británii. A navíc, mezi lety 1997 a 2005 došlo ke kompromisnímu řešení, které na jeho konci znamenalo dobrovolné odzbrojení organizace IRA. Islám má ve své doktríně jasný cíl “dostat se do každých dveří na světě.” Čili ne všichni, ale část muslimů bude vždy bojovat nejdříve o ovládnutí světa islámem, pak o ovládnutí světa svojí islámskou větví, pak o čest… Prostě mají v popisu života neustále vést džihád.

Islámský terorismus zasahuje do všech kontinentů, islámských teroristických organizací jsou desítky a mají až jednotky milionů členů a desítky milionů finančních či jinak se projevujících schvalovačů a podporovatelů. To už je trochu jiné číslo než 3000 aktivních vojenských záloh IRY.
Ani muslimští civilisté nejsou vždy čistí jako lilie. Nejhorší útok v historii 11.9.2001 například Palestinci oslavovali hromadně v ulicích, dětem rozdávali cukrovinky (což jsme zmínili v tomto článku níže). IRA navíc neprokazovala nenávist jiným ideologiím. Palestinské děti chodí do škol, pojmenovaných podle teroristů, kteří například na olympiádě zavraždili židovské sportovce (psali jsme zde). A to tyto děti ještě žádný teror nespáchaly.

Pokud tedy někdo bude sdílet obrázek, který jsme dali pod první odstavec. Pošlete mu tento článek. Třeba alespoň začne přemýšlet, jak se asi cítí oběti (zranění, příbuzní mrtvých) islámského terorismu poté, co místo konkrétních kroků se podívají na internet a spatří tyto schvalovací obrázky.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.