Palestinec v Jeruzalémě zabil náklaďákem 4 Izraelce, poté byl zastřelen. Muslimové slaví (video)

Palestinec na jihu Jeruzaléma na promenádě Armon Hanaciv vjel nákladním vozidlem do skupiny lidí. 4 z nich zabil. Při útoku se pokoušel zabít další lidi couváním, další životy zachránila střelba, která zabila právě útočníka. Podle policie se jedná o terorismus. Některé zdroje tvrdí, že palestinští civilisté slaví.

Na videu vidíte útok i to, jak útočník v náklaďáku zkouší couvat, aby zabil další lidi. Útok trval asi třicet vteřin, během kterých zahynuli čtyři lidé a dalších 15 bylo zraněno. Z nich dva jsou stále v ohrožení života.

Palestinci slaví, antisemité útoky hájí

Na diskusi na iDNES.cz jsme nalezli člověka, který útoky schvaluje. Domnívá se, že se Izrael roztahuje na cizím území a Palestinci se jen drasticky brání. Další kritici Izraele tvrdí, že to není nic tak hrozného, jelikož pachatel pravděpodobně zaútočil na vojáky. Jiný diskutér Daniel Hendrych napsal “jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá.” Eva Zavacká označila vznik Izraele za násilný.

Facebooková stránka Stand With Us tvrdí, že Palestinci oslavují, a to přímo v ulicích, rozdáváním cukrovinek. Ke svému tvrzení přikládají fotografie. Rozdávání cukrovinek patří k palestinské tradici oslav teroru. Podobně jsme vám ukazovali oslavy po útocích 11.9.2001. Video pod článkem.

Palestinci slaví útok na Izraelce (zdroj: Stand With Us)
Palestinci slaví útok na Izraelce (zdroj: Stand With Us)

Hamás v reakci na útok vyzval Palestince k dalším podobným krokům a čin označil za “heroický.” V následujícím videu vidíte slavící Palestince po útocích 11. září 2001.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.