Na podporu “vzpurného” švédského policisty se bude demonstrovat i v Praze

Web Týdeník policie, který patří mezi informační weby, které však nejsou v přímé režii policie, vydal zprávu, že se chystá demonstrace na podporu švédského politicky nekorektního policisty Petera Springareho. Ten čelí obviněním z rasismu poté, co oznámil národnost většiny pachatelů trestných činů ve městě jeho působiště.

Akci, která byla na Magistrátu oznámena na Valentýna, pořádá Petra Lhotáková. Podle našich zdrojů je to bývalá policistka, která byla před lety napadena opilým agresorem a marně se dovolávala vyšetřování. Upozornila také na aféry šikany v řadách policie.
Demonstrace se bude konat v pátek 3.3. od 16:30 před švédskou ambasádou, na adrese Úvoz 13, Praha 1.

O Peteru Springarovi jsme psali zde a o jeho rostoucí podpoře i mimo Švédsko zde.

“V naší zemi, stejně jako v mnoha dalších demokratických společnost se stále více témat stává společenským tabu. O něčem víme, že se děje, ale nesmí se o tom mluvit, protože je to tzv. „politicky nekorektní“. (…) Demokratická společnost má přece mnohem efektivnější nástroje, jak potrestat ty, kteří kolem sebe skutečně šíří nenávist a zlobu. Zdá se tedy, že to co je nyní vydáváno za politickou korektnost je jen cenzurou přemalovanou na růžovo. A cenzura, byť s hezkou fasádou, prosazovaná ve jménu jakéhosi vyššího dobra, je pořád jen cenzurou,” stojí v prohlášení, které si v jeho celém znění můžete přečíst zde.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.