Kritika Trumpa, čtení z koránu. Že by sraz členů neziskovky? Ne, předávání Oscara

Herci tleskají nadšením, pláčou dojetím. Při přebírání ceny Oscara zástupce dokumentu o válce v Sýrii White Helmets zmínil část verše z koránu 5:32. Přečetl přesně tuto větu: “A aby ten, kdo oživí jednoho, byl posuzován, jako by oživil lidstvo veškeré.”

Zajímavé je, že dotyčný nezmínil verše, které jsou poměrně blízko, 5:36 – 5:38:

A věru ti, kteří neuvěřili, i kdyby měli všechno, co na zemi je, a ještě něco podobného navíc, a nabízeli to, aby se tím vykoupili z trestu dne zmrtvýchvstání, nebylo by to od nich přijato a pro ně určen je trest bolestný.

Budou si přát, aby mohli vyjít z ohně pekelného, avšak nikdy z něho nevyjdou, neboť je očekává trest trvalý.

Zloději a zlodějce utněte ruce jejich v odplatu za to, co provedli, a jako varovný příklad od Boha! A Bůh je mocný, moudrý.

Trump je diktátor

Dalším zajímavým aspektem byla neustálá kritika a sranda vůči Donaldu Trumpovi. Moderátor sledoval jeho twitterový účet a na jeho statusy vtipně poukazoval. Když nějakou dobu Trump nic na Twitter nenapsal, moderátor mu napsal sám, jestli náhodou nespí.

A také jste mohli několikrát slyšet herce, kteří z prezidenta USA dělají diktátora, který pohřbívá svobodu slova. Žádný divák však o tuto kritiku nepřišel, neboť Trump zřejmě diktátor není a celou tuto kritickou show nevypnul ani necenzuroval.

Černoši na Twitteru vyhlašují rasovou válku

“La La Land vítězí proti Moonlight. Rasová válka začíná!” sdílela na Twitteru Lemonade heux, která si za svůj status vysloužila tisíce kladných reakcí. Ten samý profil později sepsal několik dalších rasistických statusů. Po ukončení přenosů Oscarů, kdy vyhrál vysoký počet černochů, jste mohli číst “černá dokonalost” nebo ještě před Oscary “Nikdy nebudu tolerovat bílou nadřazenost!”Rasová válka začíná

Již minulý rok čelily Oscaři kritice, že vyhrává málo žen a příliš mnoho bělochů. Bez ohledu na výkony a hlasy kritiků či recenzí, jako kdyby byly kritické hlasy vyslyšeny. Předávání cen Oscara je jednou z ukázek, jak dělat vše proto, aby post prezidenta USA vyhrál Donald Trump. Právě takovéto aktivity jsou hlavními důvody jeho vítězství, které na něm nesou možná i větší podíl než samotný Donald Trump.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.