Policista promluvil o národnostech většiny zločinců ve Švédsku. Teď je za rasistu

Policista Peter Springare na sociálních sítích sepsal naštvaný status, kde cizince z východních zemí označil za pachatele většiny trestných činů ve Švédsku. Nyní čelí obvinění z rasismu. Na Facebooku vznikla skupina na jeho podporu, která má téměř       150 000 členů.

Policista slouží dlouhých 47 let a má blízko k vytoužené penzi. Po posledních několika letech ve službě musel ventilovat, co jako policista zažil. Politická korektnost, ke které se přistupuje i co se týče národností pachatelů trestných činů, ho podle jeho slov unavuje.

Jako bývalý zástupce vedoucího oddělení závažné trestné činnosti napsal: “jsem ku*** unaven. Co teď napíšu, nebude politicky korektní, ale to mi je jedno.” A pokračoval: “Naši důchodci jsou na kolenou, školství v nepořádku, zdravotnictví je peklo, policie je zcela zničena. Každý ví, proč, ale nikdo se to neodvažuje a ani nechce říct.” 

Springare popsal, že se zabýval řadou vážných případů znásilnění, přepadení, vydírání, pokusů o vraždu či násilí na příslušníky policie. A uvedl, jaké národnosti bývaly oběti:

“Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, zase Sýrie, Somálsko, neznámá národnost, Švédsko. U poloviny podezřelých ani přesně nevíme, odkud jsou, protože mají padělané doklady. Lžou o své národnosti,” napsal. Premiér Lofven jeho slova bagatelizoval.

Celý překlad jeho statusu naleznete dole pod článkem.

Nyní čelí ze všech stran vlně kritiky a je obviňován z rasismu. Na Facebooku však vznikla skupina na jeho podporu, která má již téměř 150 000 členů z celého světa, včetně České republiky.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

(source)

Status policisty zde ve švédštině

Překlad policistova statusu:

Jsem tak zatraceně unavený. Co budu psát dále dole není politicky korektní. Ale mě to nezajímá. Co chci předložit Vám všem daňovým poplatníkům, je nám státním zaměstnancům předkládat zakázáno.

To může způsobit ztrátu kariéry a jednotlivých platů. I když je to pravda.

Nezajímá mě to, v každém případě půjdu do důchodu po 47 letech v oboru.

Chci nyní a každý týden jít vpřed v tom co dělám a vypracovat podrobnou zprávu co dělám jako vyšetřovatel kriminalistiky v Oddělení policie ve švédském městě Örebro.

Nebudu (to co píšu/vypracovávám) harmonizovat s Národní radou pro prevenci kriminality nebo pohledu „levicově“ orientovaných kriminalistů ve všeobecné debatě (o kriminalitě).

Všichni vědí proč, ale nikdo se neodvažuje ani nechce zmínit/předložit příčiny, které k tomu vedou, vzhledem k tomu, že Švédsko vždy žilo na mýtu o nádherné ultimativní společnosti, která má transcedentální zdroje, aby byla poslední v první linii, pokud jde o trvalé jedinou politickou správnou alternativu v zkaženém funkční svět, která zauzlením uškrtí sebe sama a to prostřednictvím destruktivního chování ve jménu různých náboženství.

Teď jedeme na to – takto to probíhá od pondělí do pátku v tento týden:
Znásilnění, znásilnění, hrubé znásilnění, přepadení se znásilněním, vydírání, vydírání, křivdy v právní věci, ilegální hrozby, násilí proti policii, hrozby proti policii, narkotické zločiny, těžké narkotické zločiny, pokus vraždy, znásilnění znovu, vydírat znovu a týrání.

Podezřelí pachatelé:
Ali Mohamad, Mahmod, Mohammed, Mohammed Ali, znovu a znovu a znovu Christoffer … ano to je pravda – švédské jméno se vplížilo na okraj jednoho z narkotikickcýh zločinů, Mohammed, Mahmod Ali, znovu a znovu.

Země, které reprezentují pachatele za celý týden s trestnými činy:
Irák, Irák, Turecko, Sýrie, Afghánistán, Somálsko, Somálsko, Sýrie znovu, Somálsko, neznámé země, neznámé země, Švédsko. U poloviny podezřelých nemůžeme vědě odkud jsou bezpečně, protože nemají žádné platné doklady. Což nejčastěji znamená, že lhali o národnosti a identitě.

Nyní mluvíme jen o švédském městě Örebro (150 tisíc obyvatel). A tyto trestné činy zahltí naší vyšetřovací schopnost na 100%.

Tak tady to vidíte otevřeně veřejně, co jsem viděl venku za posledních 10-15 let.
Příští pátek publikují další zprávu za uplynulý týden