“Vzpurný švédský policista” sbírá širokou podporu. Švédové jej mají za strážce pravdy

Peter Springare má našlápnuto k tomu stát se velkou osobností, která svět seznamuje s ústupky, jenž švédská vláda provádí na úkor Švédů imigrantům. Coby policista začal reportovat národnosti zločinců a zveřejnil, že většina z nich pochází ze současné migrační vlny.

Po uveřejnění jeho statusu, kde popisoval zločiny za pět pracovních dní a národnosti jejich pachatelů, vzbudil celosvětové reakce. Někteří kritizují, že se jako policista neřídil tamními instrukcemi a pravidly. Hrozil by mu vyhazov, ale je těsně před penzí. Mezitím už uveřejnil jedno týdenní shrnutí.

Za 11 dní od té doby vznikla veřejná facebooková skupina, která nemá daleko k 200 000. členovi. Jeho facebookový profil začaly sledovat tisíce lidí. Ve městečku Örebro, kde slouží, je za místní hvězdu a lidé hájí jeho zveřejňování pravdy. Sám v prvním prohlášení napsal:

“I když to, co napíšu, je pravda, mohl bych přijít o několik platů, či o práci. Ale je mi to jedno. Po 47 letech půjdu do důchodu.”

Díky kauze vyšla najevo i skandální policejní statistika. Za rok 2016 bylo objasněno jen 14% trestných činů, nejméně za posledních 16 let. Expressen.de velmi dobře popisuje tvrzení “odborníků” a srovnává je s realitou. Komentátoři například tvrdí, že Švédsku momentálně chybí policie. Oproti vrcholnému počtu příslušníků v roce 2010, kdy se zločinností nebyl takový problém jako loni, mělo Švédsko v dubnu 2016 jen o 200 policistů méně. To je sotva 1% rozdíl.

Policie také tvrdí, že byly vynaloženy velké kapacity pro boj s terorismem v návaznosti na migrační vlnu. Už slyšíte to prolomení ledů mlčení o migrantech, kteří nezpůsobují žádné potíže. Jenže podle Expressen policie vynaložila jen 1% své kapacity, které posloužilo přesně těmto účelům.

Nutno také upozornit, že na sociálních sítích drtivě převažuje podpora vůči policistovi, který podle téměř každého čtenáře “popsal pravdu” a sklízí velká gesta vděčnosti za jeho odvahu.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________

Policista promluvil o národnostech většiny zločinců ve Švédsku. Teď je za rasistu