Na 4. výročí hnutí PEGIDA přišly tisíce lidí, média píší jen o jejich odpůrcích

Podle odhadů až 10 000 lidí nejen z Německa, ale i z České republiky či Velké Británie, přišlo podpořit hnutí PEGIDA, které slavilo 4. výročí vzniku a demonstrací v Drážďanech. Média nezklamala, akce PEGIDY je zmíněna jen okrajově v mnohočetných článcích o demonstracích levicových spolků, které navíc měly zlomkovou účast.

Posted by Lutz Bachmann 4 on Sunday, October 21, 2018

Demonstrant na akci levicových spolků proti hnutí PEGIDA

Krom Lutze Bachmanna se akce zúčastnili i další známí kritici multikulturní politiky, včetně Tommy Robinsona, britského politického vězně, kterého před několika měsíci několik týdnů drželi na samotce pouze za to, že stál před budovou soudu a točil pákistánské znásilňovače dětí. Více zde.

Celková účast se podle fotografií dá odhadnout na více než 10 000 lidí. PEGIDA již 4 roky každé pondělí demonstruje proti multikulturní politice Německa, především proti politice Angely Merkelové. Protidemonstranti se schází též pravidelně, většinou se jedná o extremisty z hnutí Antifa, kteří neváhají použít násilí a výhrůžky. Více zde.

21.10.2018 se podle médií protidemonstrace, kterou pořádaly různé promiigrační spolky, zúčastnilo kolem 2 000 lidí. Média však píší prakticky jen o nich, například iDNES.cz hnutí PEGIDA zmíní až na konci svého článku, který upozorňuje především na mnohem méně početnou demonstraci právě levicových aktivistů, které sponzoruje EU či vláda Německa, jsou tedy závislé na multikulturní politice.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.