Vězení za selfie s Tommy Robinsonem? Členové britské armády čelí vyšetřování

Podle levicového listu the Independent armáda vyšetřuje okolnosti, při kterých vznikla fotografie a video členů britské armády s aktivistou Tommy Robinsonem. Ten byl na jaře neoprávněně uvězněn a držen 90 dní v nepřetržité samotce, protože si veřejně mluvil o muslimských znásilňovačích britských dětí.

ČTĚTE TAKÉ: Tommy Robinson dostal 13 měsíců za natáčení muslimských znásilňovačů

Tommy Robinson byl přesunut do muslimské věznice, dříve ho málem zavraždili za pár dní

Vojáci potkali Tommyho Robinsona na dálnici a při natáčení videa jsou slyšet slova o cti při setkání s ním. Tommy Robinson se slovy chvály zveřejnil též společnou fotografii s muži v uniformách na svém Facebooku. Toho si všimly úřady a ihned začalo vyšetřování. “Kdo nectí hodnoty naší armády, musí počítat s právními kroky,” vyhrožuje mluvčí armády.

Britská armáda má vlastního imáma, ten též vyhrožuje

Imám Asim Hafiz, islámský náboženský poradce ozbrojených sil, spustil též ostrá slova. Fotku chápe jako projev rasismu a nenávisti, přestože Tommy Robinson proslul zejména udáváním znásilňování. Problém je, že pachateli byly většinou početné skupiny Pákistánců a jiných přistěhovalců z islámských zemí.

“Každá forma rasismu, diskriminace nebo extrémismu je přijímána velmi vážně a bude řešena odpovídajícím způsobem,” řekl Hafiz

Dále dodal: “Ozbrojené síly zůstávají naprosto odhodlány přivítat lidi ze všech náboženství a kultur do svých řad.”

O Tommy Robinsonovi lhala i ČT

Vojákům tak hrozí i vězení za projevování nenávisti vůči muslimům, minimálně však konec v armádě, což nenechalo chladným ani samotného Robinsona. Jako reakci zveřejnil velmi emotivní video s výzvou k podepsání petice na podporu vojáků. Video na Facebooku zde.

O případu zavření Tommyho Robinsona jsme vám psali jako první web v České republice. I to, že Česká televize později lhala ohledně jeho propuštění, jsme šířili mezi prvními.

ČTĚTE TAKÉ: ČT lhala o propuštění Tommyho Robinsona

František Kubásek k případu manipulace ČT zveřejnil i videokomentář:

VIDEOKOMENTÁŘ: ČT manipuluje o Tommy Robinsonovi

KOMENTÁŘ: Lež ČT o Tommy Robinsonovi. Prý ho propustili

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.