MULTIKULTI 2017: Hlasujte ve třetím ročníku o nejabsurdnější multikulturní počin!

Již potřetí můžete hlasovat o nejabsurdnější počin v souvislosti s multikulturalismem. Každý z vás má dva hlasy. Pod anketou naleznete stručná shrnutí každé možnosti, která se nabízí, abyste si je mohli připomenout.

 

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.

____________________________________________________

Rekapitulace kandidátů na největší multikulturní absurditu 2017:

 

Absurdní zvolení Saúdské Arábie do komise práv žen

Saúdská Arábie, jedna z nejméně demokratických zemí, kde je zázrak, že žena může nově za určitých podmínek i řídit auto, je v Komisi pro práva žen. Islamistická země se dostala někam, kam prostě rozhodně nepatří. Velká ostuda OSN. Píšeme zde.

Činnost hnutí Antifa v Německu hraničící s terorismem

Napadení přednášky člena AfD dělobuchy a bitkou na univerzitě. Při bitkách došlo ke zraněním, policie musela odvést členy AfD, aby se jim nic nestalo. Při zapalování pyrotechniky a řádění Antify došlo i k hmotným škodám. Psali jsme zde.

Demonstrace za “nedemokratický” maďarský zákon, který je v ČR dávno platný

Studenti v Česku, po Evropě a hlavně v Maďarsku protestovali v tisících proti novele univerzitního zákona, který má podle kritiků zamezit působení Sorosovy multikulturní univerzity v Maďarsku. Novelu označili za nepřijatelnou a nedemokratickou. V ČR však podobný zákon platí již skoro dvacet let. Psali jsme zde.

Skautka proti extremistům po boku jiných extremistů

Odvážná skautka se postavila zuřícímu extremistovi, psala média. Slovo však dostala jen ona. Přestože na podkolenkách podporovala extremistické a násilné hnutí Good night white pride, které úzce spolupracuje s hnutím Antifa. O skautce jsme psali zde. O jejím PR v médiích zde. O tom, co Antifa provádí u nás i ve světě, píšeme zde.

Facebook pronásleduje kritiky islámu, aby je předal Pákistánu

Facebook začal spolupracovat s Pákistánem při hledání tzv. rouhačů. Ignoruje, že podle islámských zákonů v zemi hrozí těmto kritikům smrt. Facebook tak přímo slouží teokratické moci. Píšeme zde.

Turci jsou největší fanatici mimo Turecko

Turci si v referendu, které probíhalo po celém světě, zvolili vyšší moc svého islámsky fanatického prezidenta Erdogana. Krom USA a České republiky měli převahu zastánci prezidenta, který také díky nim vyhrál. Dokázalo se tak, že jejich integrace je naprosté fiasko. Píšeme zde.

Protesty extremistů po Evropě proti demokracii

V Německu, Rakousku i v České republice se letos konaly parlamentní volby. Ty ve všech případech provázely vzestup antisystémových stran, které kritizují multikulturalismus, tedy AfD v Německu, Lidovci se Svobodnými v Rakousku a SPD v Česku. Výsledky ve všech zemích provázely protesty proti těmto výsledkům. Jsou to však volby. Extremisté tak vlastně protestovali proti demokracii. Psali jsme zde a zde.

Volání po diskriminaci bělochů v britském vysokém školství

Dvě univerzity jsou kritizovány za to, že jsou rasistické. Labouristický politik požaduje zvýšení počtu, dle jeho slov “černých studentů,” bez ohledu na výsledky přijímacích testů. O tomto rasismu píšeme zde.

Kavárna čelí označení “neonacistická” za pronájem Konvičkovi

Kavárna Liberál čelila ostré kritice a mnoha označením za “nacistickou,” protože hostila skupinu kritiků islámu kolem Martina Konvičky. Honbu navíc rozjel politik za Stranu zelených. Píšeme zde.

Evropská komise: Věk migrantů by se neměl prověřovat

Evropská komise doporučila, aby se nijak netestoval věk migrantů. Je prý pro ně ponižující. Když budou pochybnosti o věku, EK doporučuje brát migranta jako nezletilého. Píšeme zde.

Likvidace americké historie

Multikulturalisté se rozhodli devastovat sochy připomínající americkou historii. Je prý rasistická. Psali jsme zde a zde.

Znásilnění 17. listopadu

Člověk v tísni a další mulitkulturní fanatici znásilnili náš státní svátek, když na Václavském náměstí odstartovali prezidentskou kampaň Drahoše s komparzem Fišera a Hilšera. Jeden z řečníků řekl, že jsou jen oni, komunisté nebo nacisté a hrozil všem “vašim nacistickým přátelům.” Největší trapnost, která se kdy na výročí 17. listopadu konala, komentujeme na YouTube.

Reakce na Trumpovo uznání Jeruzaléma jako hlavního města Izraele

Donald Trump udělal velké gesto směrem k židovskému státu, když slovem uznal Jeruzalém za hlavní město Izraele. Nejen, že spustil lavinu nenávisti od muslimů, politici kritizovali jej a ne například Palestince, kteří volali po vraždění Židů. Komentujeme na YouTube.

Z Evropské unie superstát

Martin Schulz na sjezdu německé SPD řekl, že by se měla vytvořit socialistická Evropská federace s jednotnou ústavou. Jaký členský stát by nesouhlasil, byl by vyloučen. Že se z EU stává superstát, upozorňovali přední politici již dávno a byli označováni za blázny.

60 000 “fašistů” v polské Varšavě

Franta Kubásek se osobně zůčastnil vlasteneckého pochodu desítek tisíc Poláků Varšavou u příležitosti jejich výročí vyhlášení nezávislosti dne 11.11. Média pochod označila za fašistický, včetně například České televize. Kubásek podal podnět RRTV, který se projednával 5.12. Zatím čekáme na vyjádření. Komentář Franty Kubáska k článku na webu ČT si můžete spustit zde.

____________________________________________________

Odebírejte náš YouTube kanál! 

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.