Referendum Turků ukázalo, že v EU jsou radikálnější než doma 

Turecko rozhodlo. V těsné volbě 51 ku 49 si odhlasovali vysoké pravomoci prezidenta Erdogana až do roku 2029. O hrozbě volby píšeme zde. Zajímavé jsou statistiky volby podle oblasti. 

Pro Erdogana nejlépe dopadl Libanon. Tam mu kývlo 94%. Druhá je už Belgie se 77%. Pak je Jordán se 76%. A pak pokračujeme v Evropě. Rakousko 73%, Nizozemí 70%, Bosna 66%, Francie 65%, Německo 63%, Dánsko 61%. Tolik evropských Turků, kteří nechtějí demokracii, ale vládu islámského fanatika. 

Naopak američtí Turci jsou přesně opační. 83% proti. Čeští Turci, ale moc jich u nás celkem není, byli též jasně proti. 88%. V České republice žije nejvyšší procento svobodomyslných Turků. Vyšší procento proti nikde nebylo. Krom USA je praxe pravidelná. Turci žijící daleko od vlasti a v západních vyspělých podmínkách jednoduše volí sultána. Ukazuje to naprosté selhání integrace. 

A rozhodně můžeme podporu tomuto muži označit za extremismus. Muž, který popírá genocidu Arménů, chce etnickou čistku od Kurdů, o EU hlásí slova o fašismu a zároveň Turky v cizině vybízí, aby se nepřizpůsobili a s domácími se nepřátelili, PROSTĚ JE extremista. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.