Černoši v USA protestují proti “bílému násilí”, nejvíce se však vraždí mezi sebou

V jednom z předchozích článků jsme společně probrali segregaci Londýna na bělošskou a nebělošskou část. Nyní zkusíme více zabrousit do mladé statistické minulosti zločinnosti v USA, a to především v návaznosti na počet obyvatel, a dejme tomu rasový, ale nikoliv rasistický, podtext. Policejní statistiky v USA nejsou tak korektní jako v Evropě, nabízí tak statistiky vražd i ve vztahu k rasám (barvě pleti).

Náš článek doporučujeme použít jako hlavní těžítko pro argumentaci, proč jsou organizace jako Black Lives Matter založeny na lži či omylu. A také odůvodníme, proč je protest proti násilí policie vůči černochům též bublina médií a lživá hra s čísly. A to ještě budeme velmi milí a pomineme, jaké násilí, rabování a mlácení bílých provází tyto “protesty proti rasismu,” což samozřejmě média přehlíží.

Čtěte také: Multikulturní Londýn? Spíše souboj etnik o území

Čtěte také: Novináři prchají z Milwaukee: Když jste bílý, není bezpečné tu žít, říkají

Pojďme ke statistice. FBI má statistiky započítané velmi podrobně, případ od případu. Zmíněné jsou samozřejmě i nevyřešené případy, které tvoří slaboučký zlomek a tak se jimi tedy nebudeme zabývat. Nutno podotknout, že od roku 2015 se mediálně sledují údajné agresivní útoky vůči černochům a zajímavé je, že mezi lety 2014 a 2015 stoupl v USA počet vražd o 11%. Tohle číslo ještě zopakujeme i s pointou na konci článku.

Roky 2010 – 2012 mají něco společného. Je to dlouhodobě klesající počet vražd a dotkne se pozitivně všech skupin. V tabulkách, které vám ukážeme, jsou zobrazeny počty vražd mezi rasami bělochů a černochů. Není to tak snadné. Jistě, můžeme souhlasit s tím, že například počet vražd, kdy běloch zavraždí bělocha se s počtem vražd, kdy černoch zabil černocha, skoro shoduje. Vždy to bylo někde mezi 2 500 a 2 800 ročně. Statistika začne být zajímavá až tehdy, kdy počet těchto vražd vydělíme počtem příslušníků rasy v USA.

Pojďme na tabulky:

A zatímco bělochů bylo v roce 2010 kolem 223 milionů, černochů bylo jen 38 milionů, téměř šestkrát méně. A vyjdou z toho docela odstrašující tabulky vražd mezi těmito rasami, přepočtené na milion příslušníků dotyčné rasy mezi vrahy. Výsledky zde:

2010:

vrazdy-podle-rasy-usa-2010

2011:

vrazdy-podle-rasy-usa-2011

2012, v tomto roce parta fanatiků, přesvědčených o tom, že jsou černoši v USA utiskovaní, zakládá organizaci Black Lives Matter. Čísla se však moc nemění.

vrazdy-podle-rasy-usa-2012

Statistika za rok 2013 nás inspirovala k tomuto článku. Je hromadně sdílená na sociálních sítích a multikulturalisté jí okázale ignorují. Ale pojďme jí ještě jednou zmínit. Je to pro úplnost důležité. Uchopili jsme jí samozřejmě z našeho pohledu – tedy přepočet vrahů na milion příslušníků rasy, nikoliv přepočet obětí, jak tomu bylo v původní tabulce. Přechod z let 2012 na 2013 byl velmi úspěšný, počet vražd opravdu klesl poměrně hluboko. Musíme upozornit, že na tom nemá sebemenší vliv jakýkoliv zákaz zbraní. 17.4.2013 tu byl návrh na zákaz útočných zbraní, který byl v senátu zamítnut hlasováním v poměru 40:60.

vrazdy-podle-rasy-usa-2013

A konečně, rok 2014:

vrazdy-podle-rasy-usa-2014

Celkový pokles je v USA pozitivně znát. Bohužel ne tolik ve vztahu černochů k bělochům. Počet vražd bělochů, kdy byl pachatelem černoch, poklesl zdaleka nejméně, jen o jednotky, o zanedbatelných 0,25%. Zde je kolísavá tabulka mezi lety 2010 a 2014:

vrazdy-podle-rasy-usa-2010-2014

Policejní násilí proti černochům?

A teď je tu samozřejmě téma veliké. Černoši jsou údajně zabíjeni policií. Rasistické násilí podle Black Lives Matter vzniká paradoxně i tehdy, kdy černošský policista zabije černocha. The Guardian, mimochodem, velmi multikulturní médium, se rozborem zabitých lidí policií v USA věnuje již druhým rokem. Pomocí čtenářů vytváří statistiku letos zabitých lidí policií v USA. V době uzávěrky článku se číslo zastavilo na hodnotě 801. A multikulturalisté jsou samozřejmě na nohou. Pod koláčem vysvětlíme, proč. Zde je koláč:

zabiti-policii-dle-rasy-celkem

Protože černochů žije v USA kolem 14%, je údajně alarmující, že mají polovinu zabitých oproti bělochům, kterých je cca 6 krát více. Černoši však, s ohledem na jejich podíl v obyvatelstvu USA, spáchali šestkrát více vražd. Je tedy čemu se divit? Naopak, černochů ve vztahu k počtu jejich vražd je třetina, v ohledu zabití policií jsou tak diskriminovaní běloši!

A to nemluvíme ani o tom, že hispánci mají letos již 130 “obětí” smrtelných zásahů policií, přičemž jejich podíl na vraždění za posledních šest let je prakticky zanedbatelný a ve vztahu k počtu vražd je hispánců zabitých policií dokonce nejvíce ze všech etnik v USA. Četli jste však někde o organizaci “Hispanic Lives Matter”? V roce 2015 bylo policií zabitých 1146 lidí, z toho 581 bělochů a 306 černochů. Ve vztahu k počtu vražd (když budeme počítat s tím, že ve statistice oproti roku 2014 a starší nevznikne revoluční převrat) jsme na tom furt stejně tragicky jako letos.

Jak jsme zmínili, mezi lety 2014 a 2015 stoupl počet vražd v USA o 11%. Poté, co jste prošli celou statistiku, si můžete položit otázku: kdo bude mít na postupu statistiky nejvyšší podíl? Policie, která údajně vraždí černochy? Běloši? Nebo černoši? My máme jednoho hlavního podezřelého, kterého nám však potvrdit či vyvrátit musí až FBI, jenž ještě nevydala statistiku. Budeme vás o ní informovat.

Veškeré naše statistiky jsme čerpali z čísel FBI

Doporučujeme na Facebooku hledat náš hashtag #NenechSiLhat, který vyvrací mnoho dalších lží multikulturalistů.

Čtěte také: 800 milionů od Sorose: rasistům z Black Lives Matter tečou obrovské sumy

P.S.: Kdyby Guardian časem smazal svá data, zde jsou screeny z doby uzávěrky článku:

screen-guardian

screen-guardian-2

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Na přání vystavíme potvrzení, předem prosím kontaktujte email [email protected].