800 milionů od Sorose. Rasistům z Black Lives Matter tečou obrovské sumy

Open Society Foundation miliardáře George Sorose přispěla více než 33 miliony dolarů na hnutí Black Lives Matter, pod jehož vlajkou černoši v USA rabují obchody a napadají bělochy, včetně novinářů a policistů. Samotná organizace se sice od útoků aktivně distancuje, její příznivci jsou však v místech působnosti stále agresivnější.

Čtěte také: Když jste bílý, není bezpečné tu žít, tvrdí novináři a prchají z Milwaukee

Z informací přišel tisk Washington Times. Hnutí Black Lives Matter rozdává feministkám a nebělošským menšinám zdroje jako peníze, pomoc při stavbách budov, různá školení a kroužky pro děti. Peníze z hnutí plynou také vedoucím pracovníkům z imigranty. Samotné hnutí přiznalo zaujatost černé populaci názvem, oficiálně přiznalo, že podporuje Hillary Clinton a Demokratickou stranu a vystupuje jako součást levice v USA.

Spojení s extremisty z Antify

Během posledních několika měsíců uspořádali členové Black Lives Matter několik demonstrací proti republikánskému kandidátovi na prezidenta USA Donaldu Trumpovi. Na akcích bylo hnutí oficiálně propojeno s levicovými extremisty, pod vlajkou odpůrců Trumpa totiž Black Lives Matter protestovali společně s hnutím Antifa. To je po Evropě známo svým krajně levicovým extremistickým chováním a několika vraždami odpůrců multikulturalismu.

Čtěte také: Fašista musí zemřít. Antifa po Evropě plení a vraždí

Během roku 2016 bylo zaznamenáno několik vražd policistů černochy, kteří pod vlajkou Black Lives Matter (BLM) agresivně protestovali proti údajné diskriminaci. V oblastech, kde BLM aktivně působí, se též rozmnožily útoky na všechna obydlí bělochů. Jak jsme již psali, násilí pocítili například novináři v Milwaukee. Bělochům je nejen tam soustavně vyhrožováno vyvražděním rodiny.

Na černých životech záleží, ale na bílých ne?

Antifa se společně s BLM zaměřila na skupinu White Lives Matter (na bílých životech záleží), jejíž demonstrace Antifa označuje za neonacistické a na sociálních sítích volá po bojkotech, blokádách a schvaluje napadání demonstrantů. V červenci došlo v Buffalu k napadení aktivistů Antifou. Lidé s nápisy “White pride” (bílá hrdost) byli fyzicky napadáni či byli soustavně vyprovokováváni k bitkám. White pride je podle Antify a černých aktivistů z Black pride nacismus.

Podle webových stránek je organizace White Lives Matter pochybná a “smrdí” čistým antisemitismem, včetně pochybování o holocaustu. My však máme hlavní argument, proč Black Lives Matter nemají právo na takové sumy od Sorose. Je to náš článek o statistice vrahů podle rasy přímo od FBI.

Čtěte: Černoši protestují proti bílému násilí, nejvíce se však vraždí sami mezi sebou

Z různých grantů má hnutí BLM získat téměř 100 000 000 dolarů (přes 2,5 miliardy Kč). Krom Sorose mají zdrojem být třeba i Demokraté a jiné multikulturní fondy.