Archiv autora: admin

Turci při demonstraci vymačkávali “fašistické pomeranče.” Poukazovali na Nizozemce





Členové mladých příznivců Erdoganovy AKP výhrůžně reagují na Nizozemce, kteří zamezili Erdoganově propagandě přímo na svém území a vyhostili dva představitele. Při schůzi v restauraci Antikkapi v tureckém Izmitu rozmačkávali pomeranče jako symbol protestu proti údajně fašistickým Nizozemcům, píše Krone.






Protesty nenechaly v bezpečí ani nizozemskou ambasádu, kde někdo vyšplhal na střechu, odcizil nizozemskou vlajku a za pokřiku “Allahu Akhbar” jí nahradil vlajkou tureckou. Demonstrace provází i v samotném Nizozemsku. Tisíce lidí vyšly do ulic a účastníci křičeli hesla o fašizujícím Nizozemí. Tamní vládě navíc nenápadně vyhrožují turecká média.

Čtěte také: Erdogan má svůj propagandistický film, biografii Reis, neboli Vůdce

Server Güncel 7/24 řekl, že by se Nizozemci měli zamyslet nad svým chováním, neboť při případném konfliktu má Nizozemí       48 000 vojáků, zatímco v zemi žije téměř 400 000 Turků.

Erdogan vyslal své zástupce do Evropy, aby lobbovali za referendum o posílení jeho prezidentské totality. Prezident Turecka přitom již nyní čelí obviněním z obchodování s ISIS či cíleného vraždění Kurdů. Sám v minulosti několikrát opakoval, že “Turci v Německu vytvoří nové Turecko” nebo “Mešity jsou naše kasárna a minarety naše bajonety.”

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




MANIPULACE iDNES.cz: Berlínská čtvrť skutečně laboratoří multikulturalismu?





Článek vyšel již 20.4.2016 a byly jsme na něj upozorněni čtenářem našich facebookových stránek. Zdeňka Trachtová z iDNES.cz nadšeně popisuje berlínskou čtvrť Neukölln, kde vedle sebe v míru žijí Turci a hipsteři. Je to prý “laboratoř integrace,” jak píše v nadpise.

Podle prvního odstavce Zdeňka Trachtová doslova tvrdí, že se ze čtvrti stalo místo, kde by chtěl žít každý. A kavárny jsou plné stylově oblečených lidí. Je už velmi zajímavé jen to, že kolegyně Trachtové z iDNES.cz Lucie Suchá již v roce 2012 psala o tehdejším starostovi čtvrti, jenž sepsal knihu, která pojednává o selhání multikulturalismu a nazval jí “Neukölln je všude” jelikož se ze čtvrti stalo místo, kde se kvůli Turkům bojíte jít sami ve tmě po ulici.

Jeho slova dokazují statistiky z webu placeilive, který ukazuje počet zločinů v jednotlivých městských čtvrtích. Neukölln opravdu nevyšel slavně. Zločinnost je téměř nejvyšší ve městě. GateStoneInstitute též popisuje varování policie přede tzv. NO GO zónami a tím, jaký nepořádek migranti způsobují a zmiňují se několikrát též o čtvrti Neukölln jako o jednom z nejhorších případu v německém hlavním městě.




Berlínský Neukölln určitě není ani vyloženým peklem na zemi, na to jsou bohužel jiné berlínské části, které jsou na tom ještě hůř. Naopak ráj na zemi to také není. A pokud je zrovna tato čtvrť jakousi laboratoří integrace, máme se tedy opravdu na co těšit…

Připadá vám tento článek Zdeňky Trachtové jako dílo hodné nějakého speciálního “ohodnocení”? Dejte jí hlas v naší ANTIceně Sluníčkové pero, která bude probíhat do konce června 2017.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 




Zelení v kampani nepřímo obvinili Zemana, že nedodržuje Ústavu, v diskusi pak chválili anarchisty a komunisty 

Strana zelených pro Prahu 9 sdílela na sociálních sítích fotografii vlastního billboardu. Na něm vyloučili prezidenta Miloše Zemana že skupiny lidí, kteří si váží české Ústavy. V následné diskusi pal bránili islám, chlubili se komunistickými kandidáty a chválili anarchisty. 


Zelení na jedné straně obvinili Zemana, že si neváží Ústavy, pak podpořili ilegální anarchismus. “Máme ve svých řadách i komunistku, také několik anarchistů. Jsme velmi pestří, vejde se sem i pár fanoušků neoliberalismu,” napsali mimo jiné v diskusi. 

Bránili i tzv. Kliniku a k výzvě k občanské neposlušnosti, kterou před svým zvolením do postu předsedy řekl Stropnický mladší přednesl členům squattu, se raději přímo nevyjádřili. Při kritice islámu pak odpověděli “asi si nebudeme rozumět,” zmínili starý zákon a změnili téma. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

Po útoku v Düsseldorfu zůstali těžce zranění. Matka jednoho z nich sdílela fotografii





Útočník původem z Balkánu zaútočil na hlavním nádraží v německém Düsseldorfu sekyrou na náhodné kolemjdoucí. Zpráva již obletěla svět. Co se dozvíme? Pachatel je z Balkánu a prakticky ihned po jeho zadržení média tvrdí, že je psychicky narušený.

Podle Daily Mail je to muž původem z Kosova a těžce zranil 4 lidi a další 3 lehce. Mezi jeho cíli byla i 13-letá dívka. Zatímco jeden ze svědků natočil na video situaci těsně po útoku, matka jedné z obětí sdílela fotku syna z nemocnice po operaci. Příběhy obětí totiž média nikdy nezajímají.

Toto je můj syn Domenico. Je na intenzivní péči po operaci. Byl včera večer na nádraží v Dusseldorfu zraněn sekerou na hlavě, popisuje matka muže na fotografii.

Chcete takovéto obrázky vidět častěji? A co třeba tohle video?



____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Muslimští žáci v Německu vyzývali k vraždění křesťanů





Týden.cz uveřejnil zprávu o desítce muslimských dětí z jedné základní školy v německém Neu-Ulmu. Ty při výuce vyslovily názor, že křesťané by se měli zabíjet. Prohlašovali také, že oběti teroru v redakci francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo si zasloužily smrt.

Policie nyní vyšetřuje, kdo děti k nenávisti vede. Ředitel školy se nechal slyšet, že ne všechny muslimské děti se takto prezentují, ale tohle je skupina o deseti dětí a je to již příliš mnoho na to, aby se o tom mohlo mlčet.

“To jsou výroky, které nelze nechat jen tak,” prohlásil Ludwig Unger, tiskový mluvčí zemského ministerstva kultury v Mnichově, pod které spadá i školství. Neu-Ulm a sousední Ulm měly již před lety s islamisty problém. V roce 2005 bylo nezbytné uzavřít takzvaný multikulturní dům v Neu-Ulmu a bavorské ministerstvo vnitra zrušilo s ním spojené sdružení.

Buschowsky, starosta jedné z berlínských čtvrtí, prohlásil, že problém s islamisty v Německu přerůstá všem přes halvu. V mnohých školkách nosí šátky už tříleté dívenky, řekl listu Augsburger Allgemeine. “Něco takového ještě před pěti lety neexistovalo,” řekl. Salafisté před školami v jeho čtvrti vyzývají dívky, aby nosily hidžáb namísto hříšných džínů.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.