Muslimští žáci v Německu vyzývali k vraždění křesťanů

Týden.cz uveřejnil zprávu o desítce muslimských dětí z jedné základní školy v německém Neu-Ulmu. Ty při výuce vyslovily názor, že křesťané by se měli zabíjet. Prohlašovali také, že oběti teroru v redakci francouzského satirického magazínu Charlie Hebdo si zasloužily smrt.

Policie nyní vyšetřuje, kdo děti k nenávisti vede. Ředitel školy se nechal slyšet, že ne všechny muslimské děti se takto prezentují, ale tohle je skupina o deseti dětí a je to již příliš mnoho na to, aby se o tom mohlo mlčet.

“To jsou výroky, které nelze nechat jen tak,” prohlásil Ludwig Unger, tiskový mluvčí zemského ministerstva kultury v Mnichově, pod které spadá i školství. Neu-Ulm a sousední Ulm měly již před lety s islamisty problém. V roce 2005 bylo nezbytné uzavřít takzvaný multikulturní dům v Neu-Ulmu a bavorské ministerstvo vnitra zrušilo s ním spojené sdružení.

Buschowsky, starosta jedné z berlínských čtvrtí, prohlásil, že problém s islamisty v Německu přerůstá všem přes halvu. V mnohých školkách nosí šátky už tříleté dívenky, řekl listu Augsburger Allgemeine. “Něco takového ještě před pěti lety neexistovalo,” řekl. Salafisté před školami v jeho čtvrti vyzývají dívky, aby nosily hidžáb namísto hříšných džínů.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.