SLUNÍČKOVÉ PERO: Hlasujte v novinářské ANTIceně!

Nemáme dost. Po ukončení druhého ročníku ankety o nejabsurdnější multikulturní počin roku 2016 (výsledky zde) a po zavedení velké ankety o důvěryhodností médií (zde) tu máme další anketu. Ta nezkoumá nic meziročně, jedná se o celkový dojem za poslední cca 3 roky práce těchto novinářů, kteří by si tak správně ani neměli říkat. Znáte je? Hlasujte! A uděláme vám to složité. Každý máte pouze jeden hlas:

Pokud si přesně nepamatujete všechny tyto “novináře” a jejich bohulibou činnost pro dobro multikulturalismu “za každou cenu a za jakýchkoliv okolností”, připomeneme vám nejhorší kauzy každého z nich.

“Vítěz” ankety získá speciální propisku, která mu náleží vzhledem ke kvalitě jeho práce a vyváženosti informací, které podává. 

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

____________________________________________________KANDIDÁTI A UKÁZKY JEJICH PRÁCE:

 

Zuzana Tvarůžková (ČT)

Nejvíce byla viditelná při televizní hádce s hejtmanem Haškem, kdy mu v přímém přenosu pořadu Interwiew ČT 24 skákala do řeči a po tomto rozhovoru ještě “prohrabovala” facebookový profil Haška a zveřejňovala z něj příspěvky, které brala jako kompromitující.

Luboš Palata (iDNES, MF DNES)

Palata proslul zejména poslední dobou a provalily se na něj kaňky z minulosti. Teroristický útok v Berlíně popsal nadpisem “V Berlíně vraždil kamion”, a v roce 2011 označil Václava Klause staršího jako popírače s tím, že je “popírač Evropské unie, ale vyjde to nastejno jako popírat Holocaust – je to zločin.” Například Visegrádskou čtyřku ve svém komentáři označil za “toxický Visegrád”. Další perly na něj můžete hledat sami.

Jan Čulík – (Blisty)

Má velmi ideologicky zaměřené články. Nejhůře ale zapůsobil komunistickými gesty. Nahlásil lékaře Rogozova za jeho kritické články o islámu. Doktor Rogozov pracoval v nemocnici v britském Sheffieldu, kde byl po nahlášení Čulíkem suspendován. Čulík se tímto osobně chlubil s tím, že další “rasisty” bude v jejich pracích klidně nahlašovat dál.

Barbora Kroužková (ČT)

Nejznámější kauzou Kroužkové je její ideologický výslech Martina Konvičky. Skákala mu do řeči, chtěla jména obětí znásilnění migranty, nebo policejní zprávy. Zpochybňovala vše, co Konvička řekl. Na webu vše ČT vysvětlila s tím, že Konvička je nenávistný a tak s ním také bylo v televizi naloženo.
Daniela Drtinová (DVTV)

Kooperuje se Sorosovou organizací OSF a zároveň se snaží o nestrannou novinařinu rozhovory v on-line televizi serveru Aktuálně.cz. Známá je například rozhovorem s Františkem Ringo Čechem, kterému se snažila vsugerovat, že je rasista.

Martin Veselovský (DVTV)

Veselovský vel křížový výslech Martina Konvičky o jeho komentářích na Facebooku z roku 2011. Dále pak vedl velmi zaujatý rozhovor s přítelkyní údajné muslimské oběti pobodání, která se později ukázala jako vymyšlená. Pří svých rozhovorech o migrantech se často zasekává a není schopen podávat okamžité otázky.

Saša Uhlová (Deník Referendum)

Aktivní v kauze “prasečák”, který lživě nazývá “bývalým koncentračním táborem”. Pochází z rodiny od ombudsmanky Šabatové, čímž je řečeno mnoho.

Pavel Šafr (Blisty)

Všude vidící Rusko Pavel Šafr například označil hnutí ANO za ruský vynález. V roce 2015 označil akci prezidenta Zemana a účasti známých antiislamistů za “znesvěcení Albertova”. Referendum za brexit označil za hovadinu.

Anna Barochová (iDNES)

Zabývá se velmi aktivně údajnou genocidou muslimů na Barmě, naopak čistky křesťanů v muslimských zemích dementuje. Uprchlíky označuje za vstřícné a údajnou kampaň proti nim za zbytečně panickou.

Jan Wirnitzer (iDNES)

Šiřitel kauzy Lidl (rasistům se nelíbí černoch). Velice často naráží na slovo “Rusko”, například i v souvislosti s možnými podvody při prezidentských volbách u nás v roce 2013. Sepsal též článek o práci Evropských hodnot, která rozebírá údajně proruské weby.

Oldřich Mánert (iDNES)

Mánert je známý svými ideologickými nápisy. Dokonce byl v diskusích tak moc kritizován, že se přestal oficiálně podepisovat pod své články. Podpis však zůstával v URL článku a tak jej čtenáři stejně poznali. Pro nás zaujal například tím, jak napsal článek o případu, kdy černoši šikanovali postiženého člověka, nadpis později upravil na agresory a černochy zmínil až v pátém odstavci. Všude také vidí Rusko a Putina.

Erik Tabery (Respekt)

Jako šéfredaktor časopisu Respekt chválil svojí podřízenou Janauerovou za její článek “ostuda českého školství”, kde označila hnutí IVČRN za nácky a cenzurovala velkou část rozhovoru s aktivisty. V jednom rozhovoru Tabery například řekl: “Cílem ruské propagandy je znejistit primárně západní veřejnost a právě pomocí hoaxů, které tvoří internetoví trollové na zakázku.” Nemůžeme od něj čekat kvalitní nestrannou žurnalistiku.
Ivan Štampach – Referendum

V jednom ze svých článků pojmenoval odpůrce Martina Konvičku slovem “Vůdce” s velkým “V”, aby tak nenápadně poukázal na nacismus. A to je jen jeden z mnoha případů. V jiném článku na Deníku Referendum například řekl, že některé muslimské státy jsou vyspělejší než my, jelikož nemáme ženskou prezidentku.

Šárka Kabátová – Lidovky.cz

Na Lidovkách nám bila na poplach především tím, jak neobjektivně přistoupila ke kauze mrtvého Roma v Žatci. Nezmiňovala se o výhrůžkách vůči obsluze pizzerie, kde agresor po potyčce s hosty zemřel na selhání organismu v důsledku drog. Dále se v jiném článku zastávala projektu HateFree Culture a upozornila, že projekt školí policisty. Pohození igelitové tašky s vepřovou hlavou před brněnskou mešitou Kubátová označila za “útok”.

Ivana Svobodová – Respekt

Když Matěj Hollan svolal “demonstraci” na svojí podporu v tamní hospodě, část skupiny jeho odpůrců poté, co na místo Hollan nedorazil, přišla na rozhovor k jeho domu. Svobodová je označila za nácky. Okamura je podle ní radikál. V roce 2015 se podivovala nad tím, proč Konvička nedostal výpověď z Jihočeské univerzity za “urážení muslimů.”
Martin Fendrych (Aktuálně.cz)

Komentátor tohoto webu má názory naprosto jasné. Zeman je ruský agent a řídí se vším, co tvrdí Kreml. Trump je díra v systému a lhář, a v souvislosti s “hidžábovou kauzou” tvrdí, že “antiislamisté křepčí a nemají proč.” Velmi často užívá typické multikulturní nálepky. Václava Klause a jeho syna VK mladšího označil regulérně za bolševiky.

Jan Moláček – Česká televize

“Politická korektnost “neumlčuje” svobodnou debatu. Naopak ji umožňuje tím, že k ní vytváří rámec, v němž není místo pro kouřové clony zastírající podstatu.” napsal Moláček v jednom ze svých statusů. My ho však známe jinak. Pochlubil se, že překazil zahajovací sněm Bloku proti islámu na půdě vysoké školy. Moláček ve statusu lhal, že škola nevěděla, s kým uzavřela smlouvu. Vše vyvrátil web IVČRN zde.

Zdeňka Trachtová – iDNES.cz

Zdeňka Trachtová manipulovala s gay – islámským kazatelem, to je zde a manipulaci jsme rozebrali ve zvláštním článku zde. Berlínskou čtvrť s paralelní společností problémových přistěhovalců popsala jako laboratoř integrace. Její dílo zde. Nebo například strašně chválila, jak Norové “přirozeně volí rovnost” v Norsku a posílají ženy do vlády a muži jsou doma s dětmi. Jenže přirozeně to není, stojí to mnoho peněz a pro rodiče jsou některé body povinností, samozřejmě s Barnevernetem jako vykřičníkem.