Vyváženost Českého rozhlasu kontroluje i Buršová. ISIS není čistě teroristická organizace, napsala

Irena Buršová se ve veřejnoprávním Českém rozhlase podílí na vytváření analýz obsahu vysílání z hlediska vyváženosti a pestrosti a dalších analýzách, jež přispívají k lepší informovanosti a zlepšování práce Českého rozhlasu. Tak to má popsáno na webových stránkách rozhlasu.

Což však nezmínila nahlas, je jeden z jejích komentářů na sociální síti Facebook, který internetem prošel před několika týdny. Považujeme za nutné jej připomenout. “Jde o to, že bych třeba celý ISIS neoznačila za čistě teroristickou organizaci,” napsala. Celý komentář zde:

Tématu multikulturalismu či islámu se ostatně věnuje o ve svém volném čase. Jak sama píše na webu ČRo: “Ráda se zabývám veřejným prostorem, politikou a sociálními tématy jako je gender, rodina nebo diverzita. Ráda pozoruji lidi kolem, rozdíly mezi individualismem, komunitou a solidaritou; zkoumám různé kognitivní procesy a lidské limity.” 

Sama na sociálních sítích prohlašuje, že je feministka a rýpe například do kritiků islámu. “Londýnský starosta Sadiq Khan se účastnil pochodu Pride. Co na to Martin Konvička, Petr Hampl nebo Eva Hrindová? Nerozsypaly se jim z toho víčka?” psala loni na Facebooku.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.