Migrantů na dávkách v Německu rapidně přibývá 

Migranti ze zemí mimo EU zatěžují ekonomiku Německa více než kdy jindy. Poslední výsledky kontrol ukazují na strmý nárůst počet migrantů na sociálních dávkách a také enormní podíl migrantů ze zemí mimo EU na dávkách mezi všemi příjemci v Německu.

Počet příjemců podpory v nezaměstnanosti ze zemí mimo EU v Německu za poslední rok vzrostl o 400 000 osob, z toho počet Syřanů, odkázaných na tuto podpor,se více než ztrojnásobil, píše welt.

Koncem roku bylo zaregistrováno 698 872 příjemců podpory v nezaměstnanosti z neevropských zemí. Většina z nich pochází ze Sýrie – 466 000, z Iráku – 96 000 a z Afghánistánu – 52 300. Z nejnovější studie Spolkového statistického úřadu vyplývá, že na vývoj na německém trhu práce má stále významnější vliv migrace.

Podíl migrantů z neevropských zemí na dávkách mezi všemi příjemci v Německu stoupl z 23,8% na 28,2%, tvoří přitom jen zhruba 7% podíl obyvatelstva země.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.