Útočník z gay baru byl registrovaný Demokrat. Využil “gun free” zóny

Omar Mateen, devětadvacetiletý terorista, který zavraždil minimálně padesát lidí v gay klubu, zřejmě z velké části vděčí svému “úspěchu” zákazu zbraní v areálu klubu. Orlando je hlavně známo svým velmi přísným legislativním přístupem ke zbraním v porovnání s ostatními oblastmi USA. Lidé, kteří dodržují pravidla, se tak opět dostali do nerovné konfrontace s člověkem, který nedodržuje zákony a je mu tak jedno, kde se smí a nesmí nosit zbraně. Nyní přijdou na řadu opět silná slova o odzbrojení občanů. A to hlavně z řad tzv. Demokratů. Útočník z gay klubu byl navíc jeden z nich.

Syn Afghánce se netajil svým odporem k homosexuálům, jenže zatímco se v USA řeší téměř jakékoliv tvrdší slovo jako nenávistný projev, ze strach z obvinění z islamofobie úřady jeho přístup neřešily. Otec Omara, jak se prokázalo, je navíc dlouhodobým podporovatelem teroristické organizace Taliban. K útoku se přihlásil Islámský stát. Multikulturalisté tak mají před sebou těžké dilema. Otázka tedy zní: Obhajovat gaye nebo muslimy? Většina zůstane u muslimů.

Zásadní je tedy otázka: Co zamezí takovým masakrům? Co dokáže zabránit desítkám obětí způsobeným jediným muslimem, kterého média mylně označují za vyšinutého blázna? Odpověď najdeme v týden starém případu z Tel Avivu. Tam střelci vtrhli do restaurace a než je zneškodnila policie, postříleli 4 lidi. Svědci však popisují občany, kteří se zbraní v ruce před zákrokem policie pronásledují jednoho ze střelců.

Můžete si být jistí, že palestinští útočníci by stříleli, dokud by jim nedošly náboje, nebo dokud by je nezastřelila policie. Kdyby byli Izraelci odzbrojeni tak, jak tomu bylo například včera v gay klubu, pouze by utíkali a obětí by tak bylo mnohonásobně více, třeba i stejně jako právě v případu z Orlanda. Spoustu životů občanů tak zachránili samotní občané. V Izraeli je to navíc tradice, je tedy pochopitelné, že útočící Palestinec většinou zemře dříve, než stačí někomu ublížit.

Logika je jasná, zlého člověka se zbraní zastaví jen dobrý člověk se zbraní. Omezováním zbraní pro lidi, kteří se pohybují v mezích zákona, jen podporuje ty lidi, kteří se pohybují mimo zákon. Ilegální trh bude jen kvést a občané, neschopní se bránit útočníkovi s pistolí v ruce, budou dále umírat po desítkách. Kroky, které nyní například chystá Evropská komise, jsou též opačné. Drtivá většina teroristických útoků je páchána nelegálně drženými zbraněmi.

Nerozumná byrokracie multikulturních politiků a institucí dělá z občanů neozbrojené ovečky, stádo, které je, stejně jako v přírodě, ohroženo každým jediným predátorem. Přitom by se z ovcí mohli stát samostatné jednotky, které by pomáhaly policii a bezpečnostním složkám, a také svým sousedům, kolemjdoucím, přátelům a rodinným příslušníkům. Tuto možnost nám všem berou právě úředníci, které jsme ani neměli možnost si zvolit. Mezi tygrem, který pořvává “alahu akhbar” a jeho oběťmi tak stojí úředník, který hecuje a podporuje tyto tygry a jejich oběti jim podává doslova na talíři…