Prezidentský kandidát Michal Horáček by přijal i ekonomické migranty

Kandidát na prezidenta České republiky Michal Horáček ve svém programu rozebírá i téma migrace. Přijal by ekonomické migranty, jednotnou azylovou politiku Evropské unie, ale zároveň by zůstal u vybíravosti mezi migranty, kterou Česko doteď má.

“Jsem také toho názoru, že Evropa do budoucna potřebuje jednotné azylové řízení. A spolu s ním také jednotný systém vracení neúspěšných žadatelů o azyl do jejich původních zemí, či do nejbližší bezpečné země,” píše Horáček o jednotné azylové politice.

Zmínil se také o ekonomických migrantech: “Ale co je na nich špatného? Že mají odvahu zkusit žít ve zcela neznámé zemi jen s nadějí, že tam bude mít jejich život větší perspektivu než tam, kde se narodili? Je dobře, že sem chtějí přijít.”

V programu také tvrdí, že se muslimové v Česku usadili a asimilovali, včetně například Palestinců. Již loni jsme upozorňovali, že Horáček chce navázat spolupráci se známými multikulturními fanatiky. Psali jsme zde.

Proč si myslíme, že přijímání schopných ekonomických migrantů škodí více zemi, ze které emigrují? Následující video napoví:
____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.