Michal Horáček vzal do týmu známé multikulturní fanatiky a kandiduje na prezidenta

Cerman, zaměstnanec státního projektu HateFree Culture, brněnský zastupitel a člen multikulturního hnutí Žít Brno Marek Kvapil. Nyní samozřejmě nesepisujeme seznam bláznivých multikulturních fanatiků zaměstnaných státem, ale pomocníky pana Horáčka v jeho prezidentské kampani. Podobně smýšlející osazenstvo by měl i jeho tým na Hradě:

Magda Vašáryová, která řekla, že by politici měli jít proti vůli národa, Saša Uhlová z rodiny ombudsmanky, která pomáhá šikanovat ředitelku Střední zdravotnické školy. Dále pak by na Hradě Horáčkovi pomáhala Eliška Wágnerová, novinářka a členka strany zelených, která považuje islámské dámské plavky za náboženskou svobodu.

Dalším na seznamu možných budoucích kolegů kandidáta na prezidenta je Petr Kolář, nikoliv zpěvák, ale bývalý náměstek ministerstva zahraničí, který sice prohlásil militantní islamismus za fašismus, ale vyloučil jeho sebemenší souvislost s islámem.

Michal Horáček by podle kritiků Zemana mohl být upřímnou osobou, která by nelhala. Toto však po vítězství Donalda Trumpa v amerických prezidentských volbách napsal na facebook: “Co ale potěšilo: paní Clintonová se nevytratila zadním vchodem. Panu Trumpovi zatelefonovala, uznala jeho vítězství a blahopřála mu k němu. Politická kultivovanost USA tedy žije dál, k tomu blahopřeji i já.” Clintonová přitom učinila jedno prohlášení s několikahodinovým zpožděním a pak se na více než týden stranila veřejnosti.