Pražský magistrát se spojuje s HateFree Culture!

Pamatujete si na Řízkárnu? Ne? Nedivím se vám. Ono se totiž o ní moc nepsalo. A mohlo, protože levicoví extremisté kolem Sítě revolučních buněk způsobili podniku milionové škody, demonstrovali před hlavním vchodem, ničili majetek a vybavení restaurace, zapalovali automobily majitele a vyhrožovali jemu a jeho rodině fyzickou likvidací. To je ale nic. Co teprve červená barva na Správné podprsence nebo na zdi kavárny!

To je teprve poprask. Škody nebyly vysoké, navíc údajného útoky neonacistů využili někteří politici ke svým bodům a zviditelnění. Konkrétně se umýt červenou snažili Adriana Krnáčová a Dominik Feri. Zřejmě velmi multikulturně založení levicoví skutečně populisté naháněli politické body při fotografování s hadrem v ruce a do všech stran rozdávali úsměvy, zatímco o pár kilometrů dál se shromáždilo 500 levicových extremistů z Antify, Socialistické solidarity, takzvané “Kliniky” a Sítě revolučních buněk, aby společně snad i oslavili útok pod falešnou vlajkou, jenž se zdá být čím dál tím pravděpodobnější.

Všechny tyto akce, články, které bez kliček obviňovaly z vandalismu příznivce IVČRN a různá prohlášení politiků, kteří například k Řízkárně neřekli ani půl slova, vyústily zřejmě v cíl, který byl stanoven někdy před víkendem kolem 20.4. Pražský magistrát navazuje spolupráci s HateFree Culture, s projektem, který při obhajobě islámu neváhal klesnout k obhajobě nacismu a který nekompromisně blokuje každého kritika, jenž je vyargumentuje. Forma spolupráce ještě není konkrétně daná a magistrát o ní bude ještě s projektem HateFree Culture jednat.

Státní projekt bude fungovat minimálně ještě do dubna příštího roku. Projekt totiž nestihl vyčerpat finanční prostředky. Ještě aby ano, za činnost na Facebooku, vydávání nálepek “Hate Free Zone” a mediální kampaň projekt inkasoval téměř 40 milionů korun. Většinu z peněz investovaly norské fondy. Mediální kampaň navíc podporuje koncesionáři placená státní Česká televize. HateFree Cutlure sdílí články ze stránky, kam píše antisemita Větrovec, obhájil nacismus a dokonce jejich autor Libicher napsal lživý článek o zákonu šáría, díky kterému od nás čelí trestnímu oznámení. Zákon šáría je i Evropským soudem pro lidská práva označen za spis lidská práva přímo porušující. To ale ani Krnáčovou a ani HateFree Culture nezajímá.

Pochybujete snad ještě o tom, že celý ten vandalský útok byl útokem pod falešnou vlajkou přesně s tímto cílem?