Jděte k volbám. Vyhraje-li současná vláda, nic se nezmění

Senát a kraje, letos se jde k takovým “méně” důležitým volbám. O to podstatnější je však každý hlas. Ještě jednou pro vás přinášíme, co jste si zvolili vaším hlasem. Výběr je pestrý, ale pro nás je hlavní téma multikulturalismus. Pokud budeme hodnotit strany a hnutí dle pohledu právě na něj, začneme od těch nejvhodnějších:

Úsvit, kterého se již vláda bojí, nechala proto cenzurovat účast jeho zástupců na debatách v České televizi. Strana nabízí mnoho řešení a ze současných antimultikulturních subjektů má dle našeho názoru nejvyšší potenciál. Psali jsme ZDE.

SPD, kterou založil Tomio Okamura poté, co byl “vyhlasován” z Úsvitu, mimo jiné nejspíše kvůli fakturacím a hrátkami s čísly. Členům též vadila veliká uzavřenost hnutí, které se po Okamurově odchodu mnohem více otevřelo. SPD má širokou členskou základnu, ale přičiněním své nedůvěry v okolí je čelo strany stejné a stanovami opticky výrazně oddělené od základny. Jejich program je z hlediska multikulturalismu konstantní a velmi rázný. Nestihli jsme napsat shrnující článek, ale zkrátka voliči SPD rozhodně neudělali špatně.

Alternativa pro ČR je velmi mladý subjekt, který ve svém novém prohlášení podpořil zejména krajské zástupce SPD. Jejich program je z hlediska multikulturalismu též velmi příznivý, švýcarský demokratický model je pro nás stop-multikulti lákavý. Strana je však natolik mladá, že její problém vidíme především ve velmi nízkém potenciálu, který však v těchto volbách spolkne hlasy silnějšímu Úsvitu a SPD. Psali jsme ZDE.

Samozřejmě nesmíme pominout další menší hnutí jako Patrioti, Svoboda a Síla a jiná seskupení. Jsou silnější na jednotlivé osobnosti, jejich program je též příznivý, avšak opět tu velký problém vidíme v potenciálu v těchto volbách. Z toho všeho jde vidět, že antimultikulturní scéna je roztříštěná, je proto potřeba hlasováním dávat najevo, že chceme volit jednu nebo dvě velké konstantní strany.

Vyvarovat se doporučujeme Dělnické straně a Národní demokracii. Zatímco čelo ND se stává z regulérních antisemitů, což si musíme prostě přiznat, DSSS, než začalo téma islám vést v tématech společnosti, fandila Palestině v boji proti Izraeli. Hádejte, z jakého asi důvodu, že…

Na druhé misce vah máme ODS. Bohužel. Tradiční pravicová strana se přiklání k multikulturalismu. V Praze má zastupitele sprostého Novotného, který urážel jak prezidenta Zemana, tak antimultikulturalisty jako celek. Prohlásil, že by v ČR nebylo hůř, kdyby polovina Čechů zahynula a místo nich by tu byli muslimové. Psali jsme ZDE. A Zahradil vede mezinárodní frakci, která spojuje strany, například i tu Erdoganovu. Psali jsme ZDE.

Vše ostatní z pohledu multikulturalismu prakticky nelze volit. V totálně červené je ČSSD, která má multikulturalismus a globální vládnutí v dlouhodobém programu. Psali jsme ZDE.

NA KAŽDÉM HLASE ZÁLEŽÍ.