IVČRN opět zmizelo z facebooku

Po jedenácti měsících od smazání hlavní stránky spolku Islám v ČR nechceme se 164 000 příznivci zmizela i záložní stránka se     72 000 fanoušky. Facebook zřejmě reagoval na vysoký počet nahlašování. Dnes zmizely například i profily mnoha jeho administrátorů.

Další záloha stránky, která bude sloužit hlavně pro to, aby čtenáři definitivně chodili pouze na webové stránky hnutí, je zde.

Facebooková stránka Islám v ČR nechceme čelila celou dobu své existence nahlašování multikulturalistů. Poslední úspěšný pokus se konal v lednu, těsně poté, co se v Německu provalil skandál znásilňování a napadání žen azylanty na Silvestra.

IVČRN přišla o další možnost sdělování kritických názorů na islám. Očekává se, že v reakci na spojení sil YouTube, Facebooku, Twitteru a Microsoftu bude mazání pokračovat a o možnost promluvit na sociálních sítích přijdou všichni kritici multikulturalismu. Evropská komise totiž vyhrožuje zákonem a sankcemi.

Hnutí nyní bude své aktivity směřovat především na webu www.ivcrn.cz. Naše stránky Organizace proti multikulturnímu fanatismu a Skutečně nekorektně jsou zatím stále funkční. V reakci na toto jsme rozšířili naší anketu o dvě odpovědi a každému čtenáři dali ještě třetí hlas. Proti cenzuře v rámci firmy, kterou vlastní soukromá osoba, se nic dělat nedá.