Dělník zničil hvězdu Donalda Trumpa na Chodníku slávy. Demokraté tleskají

Příznivci demokratů na síti jsou nadšení. Dělník během noci krumpáčem zničil hvězdu Donalda Trumpa z tzv. Chodníku slávy v Hollywoodu (Los Angeles). Video obletělo sociální sítě a demokratičtí voliči jeho činnosti tleskají.

Strůjce destrukce hvězdy republikánského kandidáta řekl, že cílem jeho činnosti bylo, aby hvězda byla vyjmuta a zisk z jejího prodeje byl rozdělen mezi ženy, které Trumpa nedávno obvinily ze sexuálního obtěžování poté, co se na veřejnost dostalo více než jedenáct let staré video, kde miliardář v pánské šatně tvrdí, že jako hvězda může ženám sahat, kde chce.

Příznivci okamžitě zaplavili sítě kritikou

Zatímco mnoho budoucích voličů Hillary Clinton činnost muže vítají komentáři, jakým je například: “Tohle bylo nezbytné,” nebo “Tohle bude jeho obličej, ha ha ha,” další demokratičtí příznivci se obávají zvratu ve volebních preferencích. “Tyhle věci jen přidávají hlasy Trumpovy,” tvrdí shodně několik z nich.

Příznivci Donalda Trumpa naopak zaplavili všechny diskuse jasnou otázkou. “Kde je policie?” Muž s krumpáčem totiž stihl úplně v pohodě a před zraky několika kamer a fotoaparátů zlikvidovat kompletní nápis a pozlacení Trumpovy hvězdy. Policie údajně tento případ již řeší, ale nejsou známé informace o tom, že by pachatel byl zatčen na místě.

Vzrůstající nenávist příznivců Clintonové

Voliči Hillary Clinton již několikrát prokázali, že se nezastaví před ničím. Po aféře s videem ze šatny se přihlásilo několik žen s obviněním, že je Donald Trump sexuálně obtěžoval. Příznivci “demokratů” byli také mnohokrát natočení, jak po celých Státech likvidují cedulky, které indikují podporu Donaldu Trumpovi.

Hvězda z Chodníku slávy již čelila několika žertům. Například “obezdění” v reakci na prohlášení republikánského kandidáta, že chce postavit vyšší zeď na jižní hranici USA. Nenávistnou atmosféru ostatně prokazují i diskutéři, kteří v diskusích žertují: “A oni tvrdí, že příznivci Trumpa trpí nenávistí.” Hillary Clinton dokonce osobně prohlásila, že polovina příznivců Trumpa jsou ubožáci. Videa níže.