Člena AfD a jeho manželku vyhodili na Štedrý den z kina, jen kvůli AfD

Na své “nevhodné” politické názory doplatil další člen strany AfD. Po napadení tyčemi, po mnohých výhrůžkách smrtí a likvidacích majetku přichází další nátlakový útok na politiky opozice v Německu.

Jens Maier si v 9 dopoledne zašel v Drážďanech na promítání. Bývalý člen německé SPD, který se rozhodl přemístit právě do AfD, netušil, co ho na tento vánoční den čeká. A to si vyšel i se svou ženou, píše Bild.

Pořadatel totiž poté, co si levicově smýšlející lidé všimli, že s nimi Maier sedí v sále, přerušil promítání a donutil tak Jense Maiera a jeho ženu k opuštění sálu za potlesku sympatizantů krajní levice, jak je právě Maier nazval na Twitteru.

Událost okomentoval již poslanec Václav Klaus mladší s tím, že “takto začíná totalita.” AfD dokonce sleduje vládní kontrarozvědka, což je v západních zemích naprosto nevídaná praxe. Presto se “nepodařilo” najít jakýkoliv pádný důvod označit stranu za extremistickou a zakázat ji.

Jens Meier je známý kritik islámu, který přirovnává k nacismu. Dále pak kritizuje migraci kvůli jejímu podkopávání národní identity. Veřejné mínění pak podráždil také komentářem k útokům Breivika v Norsku, které označil za nepřijatelnou, avšak zoufalou reakci na  tamní imigrační politiky.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně a pomoct tak jeho šíření mezi lidi.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní.