Archiv autora: admin

Demonstrace myslivců proti odzbrojení přitáhla stovky lidí

Středeční demonstrace proti odzbrojení občanů, které 14.3. schválil europarlament, byla lehce postihnuta dopoledním termínem ve všední den. Přesto účast přesáhla tisícovku. Na místě hovořili řečníci z přineseného posedu. Zaznělo několik slov o “czexitu”.

Demonstranti se sešli v 11 hodin na Václavském náměstí, kde po řečnících zaveleli k pochodu, jenž došel k sídle zastoupení Evropské komise v Jungmannově ulici. Účastníci před budouvou zazpívali českou národní hymnu, ale také písně Ach synku, synku či Škoda lásky. Poté se vydali zpět na Václavské náměstí, kde se fotili v rakvi, jenž symbolizovala pohřbení evropskou směrnicí o zákazu některých zbraní.

Čtěte také: Evropská unie schválila směrnici proti zbraním. České návrhy byly ignorovány

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

 

 

Europol odhalil ve Španělsku ilegální arzenál plný zbraní pro džihádisty





Přes 10 000 útočných pušek, 400 houfnic, granáty, protivzdušné kulomety. To vše zabavil Europol při společném nájezdu společně se španělskou policií na skrytý arzenál. Bezpečnostní složky zadržely několik podezřelých a také hotovost, píše Russia Today a BBC

Vše nasvědčuje tomu, že zbraně, které byly ve skladu v Bilbau nalezeny, byly připraveny k prodeji organizovaným zločineckým skupinám a hlavně teroristům. Příprava na zásah údajně trvala několik týdnů. Video ukazuje, že připravený arzenál byl velmi rozsáhlý.

Při prohledávání skladu bylo zadrženo pět lidí a hotovost přes      80 000 euro (2,2 mil. Kč). Předběžné vyšetřování ukazuje, že zbraně byly legálně vyřazené a poté tajně opět zprovozněné. Pachatelé jako zástěrku pro držení zbraní provozovali obchod se sportovními potřebami.






Europol se obává, že zbraně měly namířeno přímo do rukou teroristů. Podle jejich prohlášení to vyplývá z připravenosti a kalibru zbraní.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.

 

 

Tolik nálepek se nepoužívalo ani za minulého režimu, aneb Český rozhlas o Wildersovi





Wildersova Strana pro svobodu je jistě něčím, co bude v dnešním mainstreamu naprostý strach. Co kdyby náhodou vyhrál? Co kdyby si je opravdu lidé zvolili? A proto se zbrojí už nyní. Český rozhlas ani jednou nezmínil smutné výročí okupace Československa nacisty v roce 1939 (psali jsme zde), ale do Wildersovy strany rýpe již od rána.

Čtěte také: Wildersova antiislámská reklama nebyla spuštěna, přesto má v zemi obrovský ohlas

Korunou je však tento článek. Hned ve druhém odstavci je Wilders jasně označen za krajně pravicového radikála. Wilders přitom není v hledáčku policie, ani nebyl odsouzen za žádnou radikální činnost. A ve třetím odstavci je to jako z návodu, jak psát propagandu. Smutný příběh o muslimovi, který promluvil na příznivce Strany pro svobodu a který se pod náporem kritiky rozplakal, je jen dalším sestoupením na nové dno žurnalistiky. Muslima nikdo fyzicky nenapadl.




V dalším odstavci například autor článku říká, že spor Nizozemců s Turky vznikl hlavně kvůli západním zemím, které si dovolily zarazit propagandistickou kampaň cizí vlády na svém území. O odstavec později ještě zmínka o plačícím muslimovi, který prý byl kritikou “pravicových radikálů” doslova zdrcen. A konečně autor článku Wilderse v podnadpise označil za žvanila.

Pokaždé v celou hodinu vysílá ČRo zprávy. Ty jsem od osmi ráno do pravého poledne poslouchal. A hádejte. Jedna zmínka o akci, která se koná v souvislosti s výročím okupace bez jakýchkoliv detailů, ale hlavně vždy alespoň dvě nálepky pro Wilderse. Jako kdyby Češi na to měli vliv. Je až neuvěřitelné, co jsme nucení si sami platit. Lháře a nálepkáře z doby před 30 lety.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Výročí okupace nacistickým Německem. Hodné připomenutí? Podle mainstreamu ne





Dnes je hodné připomenout, že již jednou nás “spojenci” zaprodali zlu doufajíc, že se sami zlu vyhnou. A tím také dali Hitlerovi dostatek sebevědomí, aby mezi 14. a 16. březnem roku 1939 zahájili okupaci Československa. Ano. Mluvíme o okupaci, jejíž hlavním impulzem byla mnichovská dohoda z 29.9.1938.

A možná proto je pojem okupace Československa něčím, co se raději nezmiňuje. Všimli jste si dnes, že by se nějak připomínal tento důležitý milník naší historie? Ne. Raději. Mainstream jakoby cítil, že západní země nechtějí tyto zrady připomínat. Jako kdyby kdosi neměl čisté svědomí.

Ale ono to za připomenutí stojí. Před podpisem mnichovské dohody byly v Československu dva miliony mužů, kteří byli připravení o svojí zemi bojovat do posledního. Byli Západem přinuceni vzdát se příhraničí bez boje. 200 000 mužů čekalo na útok na zbytek země, přesila však drtivou většinu z nich přesvědčila, že boj je zbytečný. O boj se pokusilo 300 z nich proti dvanácti stovkám Němců, ale rychle se vzdali.

Ustupování zlu. To byl hlavní důvod druhé světové války. Tak se Německu ustupovalo, až Hitler zjistil, že proti němu momentálně nestojí nikdo dostatečně silný a odvážný. A začal si sám nárokovat požadavky. A bývalo mu vyhověno. V Československu mimo jiné kvůli mnichovské dohodě zahynulo na 400 000 lidí.

Na konci války se hněv otočil zpět k Němcům a odhaduje se, že jejich násilný přesun doprovázel systematické vraždění, jenž mělo až 40 000 obětí. Veškerá vina jde za lidmi, kteří dopustili vše, co tomuto hněvu předcházelo.

A protože násilní odsun Němců z Československa se v mainstreamu připomíná a okupace naší země nacistickým Německem nikoliv, jde vidět, že historické souvislosti probouzí v některých mocných i nějaké výčitky svědomí. Ale odmítají to veřejně přiznat. To jsou nám ale státníci! Takové jsme odjakživa chtěli!

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.




Dnes budou dvě demonstrace. Jedna za zbraně, druhá proti cizím armádám





Proti zákazu zbraní budou moci v Praze demonstrovat lidé již dopoledne. V reakci na schválení směrnice EU proti některým druhům zbraní se dá očekávat velká účast. Druhou demonstraci pořádá iniciativa Ne základnám, která je přesvědčená, že novinky ohledně možností vstupu cizích armád na české území mohou ohrozit jeho suverenitu. Tato demonstrace proběhne odpoledne.

EU schválila směrnici, která zakazuje některé druhy zbraní, údajně jako boj proti terorismu. Politici se ptají, kdy zakáží kamiony a upozorňují, že terorista legální zbraně nekupuje. Mach přímo v Bruselu řekl, že europoslanci a eurokomisaři jsou posedlí regulací. Více informací jsme psali zde.

Demonstrace proti tomuto zákazu se koná 15.3. v 11:00 na Václavském náměstí u sochy svatého Václava




Iniciativa Ne základnám na výročí okupace Československa nacistickým Německem chce demonstrací upozornit na to, že nové možnosti vstupu zahraničních armád na české území může ohrozit jeho suverenitu. Psali jsme zde.

Demonstrace, která upozorňuje na tuto hrozbu, se koná 15.3. v 17:00 na pražském Klárově.

____________________________________________________

Pokud se vám líbí obsah našeho webu www.stop-multikulti.cz, můžete jej nyní podpořit finančně.

Učinit tak můžete na účet u Fio banky číslo 2401131596/2010, který je transparentní. Odkaz zde.